cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Exynos 2400 kaç sene dayanır

(Topic created on: 06-18-2024 01:42 AM)
297 Views
jhon_constantine
Active Level 6
Options
Galaxy S
Bir çok forumda yorumları okudum exynos 2400 ün 1 2 sene yüksek pil ve işlemci performansı verip sonrasında kötüleşiceğini söylüyorlar gerçekten sd işlemciler kadar uzun süre pil ve işlemci performansı vermiyorlarmı
22 Comments
Bravogalaxy
Active Level 3
Galaxy S
O kadar olmaz bakma sen onlara 4 5 sene gider
Galaxy S
Umarım öyle olur 3 sene pili düzgün bir şekilde dayanırsa çok iyi olur
Bravogalaxy
Active Level 3
Galaxy S
3 sene pil gider ama performansı düşecektir elbet belki 1 günü çıkarmaz 3 yıl içerisinde sonra artık bilemicem ama gider 3 yıl pil
siberizm
Expert Level 3
Galaxy S
Hocam bu genelde Samsung'a bağlıdır. Planlı yavaşlatma projesidir. Yani yazılımla beraber özellikle cihazınızı yavaşlatırlar
Galaxy S
Pili en az 3 sene dayanırmı temel pil modunda kullanıyorum
siberizm
Expert Level 3
Galaxy S
Bu da tamamen size bağlıdır hocam. Şarj durumundayken cihazı kullanmak etkileyebilir. Şarj olmaya çalışan cihazın pilini bitirmeye zorlmak büyük ihtimalle pilinizin ömrünü azaltır
Bravogalaxy
Active Level 3
Galaxy S
Yok yapmazlar artık
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy S
Maalesef hocam tüm üreticiler bunu yapıyor. Yeni cihazlarını satmak için gerekli buluyorlar
Galaxy S

S.d işlemcilerde böyle bir şeye denk gelmedim hocam hiç.
Ama iş Exynos olunca insan 10 defa düşünmüyor değil.
S.d 855 şu an bile bana mısın demiyor. Mi9 kullanıyordum, babama verdim, bir de IMEI çakılı. Daha 1 kere hard reset görmedi yüzü. Şimdi S23 kullanıyorum, 6.1'de hard reset.

Millet eskiden Xiaomi güncellemeleri ile dalga geçerdi. Valla Samsung enteresan bir firma. Bu formda her gün birisinin sorunu oluyor. Her güncelleme bir de. 😂