cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Exynos 2200, grafik performansında Apple A14 Bionic'i geride bırakabilir

(Topic created on: 06-10-2021 01:05 AM)
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Sızan yeni bilgilere göre Samsung ve AMD işbirliğiyle geliştirilen Exynos 2200 yonga seti, grafik performansında Apple A14 Bionic'i yenebilir.

 
image
 
Haziran başında AMD, teknolojisinin Samsung'un yeni Exynos işlemcisinde kullanılabileceğini resmen doğruladı. Özellikle gelecekteki çipler, RDNA 2 grafik mimarisi (PlayStation 5, Xbox Series X ve Radeon RX 6000M kartları gibi ), ışın izleme ve VRR (değişken yenileme hızı) teknolojisi sunacak.
 

Exynos 2200, GFXBench testinde önde

İlk testlere göre grafik performansında Apple A14 Bionic'i önemli ölçüde geride bırakacak olan Exynos 2200'de AMD grafiklerinin ilk kez görünmesi bekleniyor. GFXBench testinde ise işlemcinin kendisini bu performansı gösterdiği iddia edilmekte.

 
image
 
Daha önce sektöre yakın kaynaklar, yeni Exynos'un Windows dizüstü bilgisayarlarda da kullanılacağını bildirmişti. AMD grafikli yeni çiplerin, bu yıl Temmuz-Ağustos aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Z Fold 3 akıllı telefonda ilk kez kullanılması bekleniyor.
7 Comments
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy S
Knk a15 ide geride bırakır inş 😄
0 Likes
LuzNoceda
Active Level 1
Galaxy S
Olmuyor Zorlamasınlar bence
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Eğer ki exynos 990 gibi olmayacaksa değerler elde tutulabilir olabilir. Exynos 990 da apple'ın işlemcisi ile kıyaslanmıştı ama sonuç hüsran. Exynos 2100 ile düzelmeler olsa da halâ eksikleri mevcut. Umalım ki sorunsuz bir işlemci olur.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Çok iyi bir işlemci olacak.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung bu işlemci ile iyi işler başaracak AMD var işin içinde
teodan
Active Level 7
Galaxy S
Bu test sonuçları çok önceden çıkmıştı. Güç tüketimi ve termal koşullar hakkında bilgi olmadığı için çok ciddiye almayın. Çıktıktan sonra ne olacağına bakarız. Samsung'un piyasaya dönmesini çok istiyorum.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Şu anda samdung işlemci konusunda buraya gelmişine gerçekten iyi işler başarmaya başlamıştır
0 Likes