cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Eski Sürüm One UI

(Topic created on: 4 weeks ago)
201 Views
KeremK00
Active Level 1
Options
Galaxy S
Merhaba. Cihazım s21FeOne UI 6.1 sürümüne güncelledim amabatarya pil performansından hiç memnun kalmadım . Ayrıca çoğu galaxy kullanıcısı bu durumdan şikayetçi ben ise telefonumu güç ve ses tuşları ile fabrika ayarlarına döndürürsem eski sürümüne gelir mi? OneUI 6.1 den önceki sürümüne gelmesi için ne yapmalıyım?
8 Comments
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba KeremK00

Yeni sürüme güncelleme yapmanızın ardından, resmi olarak eski sürüme dönüş yapılamamaktadır. Ürüne yetkisiz müdahale ile kurulan resmi olmayan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti kapsamı dışına da çıkarabilmektedir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz. 

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır. 

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme adımlarının görselli anlatımlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

baalalaba
Active Level 3
Galaxy S
Merhaba cihazı sıfırlasanız bile yazılım sürümü değişmez. Bilgisayardan eski sürümü yüklemeniz lazım ama bence gerek yok çünkü gelecek güncellemede sorunlar çözülür
RaGoN
Active Level 7
Galaxy S
Recovery Mode ile eski sürüme dönülemiyor. Wipe Data ve Wipe Cache yapmanın şarj performansına ve ısınmaya pozitif etkisi olabilir. Onun dışında yazılıma müdahale edilmesini önermem telefon kalıcı olarak Brick bile olabilir.
Galaxy S
Bı de one uı 6.1 ıyı dıyorlar ıyıkı yapmamışım samsung yazılımda berbat
0 Likes
RaGoN
Active Level 7
Galaxy S
Ben güncelledim. Gayet güzel, hiçbir sorun yok.
0 Likes
Galaxy S
Boşver s23 de başıma gelenler den sonra asla yapmam
0 Likes
RaGoN
Active Level 7
Galaxy S
Ben de S23 kullanıyorum OneUI 6.1 güncellemesini yüklediğimden beri çok memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.
0 Likes
Galaxy S
Bi kere sıkıntı yaşattı daha yapmam
0 Likes