cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Elveda Samsung

(Topic created on: 06-01-2024 01:34 PM)
288 Views
Freedy62
Active Level 5
Options
Galaxy S
3 sene s10 ,1 seneye yakında s23 ultra kullandım yani 4 seneye yakındır çok aktif olmasam da members tayim. Bugün iphone 15 pro max siparişi verdim. S24 ultra düşündüm ama kamera, ekran ...vs gibi sorunlar varmış bir de düz ve köşeli tasarımı hoşuma gitmedi.s23 ultra zaten eli çok yoran bir cihazdı bu gibi sebeplerden iphone a geçiş yapacam, ilk defa pro max olan modeli kullanacam inş Samsung u aratmaz.
11 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
S23 Ultra aslında gayet güzel bir cihaz
Freedy62
Active Level 5
Galaxy S
Evet güzel cihaz ama yurtdisi cihazdı ,kayıt yapsam güncelleme almayacakmiş ...vs garantili alınca o fiyata iphone tercih ettim değer kaybı olmaz en azından
Ersn23ultr
Active Level 6
Galaxy S
Merhaba benim cihazda yd kayıtlı herşeyi aliyor güncelleme namına Galaxy store güncellemeleri de dahil yinede sizin kararınız aldığınız cihazda kusursuz zaten hayırlı olsun yeni tlfnunuz
0 Likes
Freedy62
Active Level 5
Galaxy S
Teşekkür ederim, playstore ve galaxy store güncellemelerini alıyor yazılım güncellemelerini almıyor dedi Telefoncu arkadaş belki kayıt yapan yere göre değişiryordur
0 Likes
Fecr-iSadık
Active Level 9
Galaxy S
Hayırlı olsun dostum. Emin ol başka cihaz kullanmak istemeyeceksin iphon dan sonra.
Alipasha
Active Level 2
Galaxy S
La Abartma Sende
Fecr-iSadık
Active Level 9
Galaxy S
😄
0 Likes
Alipasha
Active Level 2
Galaxy S
Aga Samsungdan Başka Android Markasına Geçen Bir Allahın Kulu Yok Mu Herkes Apple'a Geçiyor 😅
Freedy62
Active Level 5
Galaxy S
Bence Android tarafında en kaliteli marka samsung