cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekstra karanlık için S10/N10 serisi İçin 3 farklı Cevap verildi

(Topic created on: 01-27-2022 11:11 PM)
261 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Samsung Türkiye ekibi biz kullanıcılar olarak hangi yalan cevaplara inanacağımızı şaşırıdık ❣

1. Cevap Cihazların ekstra karanlık modu donanımı desteklenmediği söylendi ve cihazlara verilmeyecek dendi.

image

2. Cevap Cihazın donanımı destekliyor ama yazılım konsept gereği cihaza verilmeyeceğini açıkladı 

3.Cevap cihaz destekliyor ama ekstra karanlık mod çok kısık olduğunda karanlık modda video izlerken sorun olabilir diyorlar bu sebepten verilmiyor diyor saçma cevaplar ile kullanıcı kaybetmeye devam 

image

İlgili ekip eğer cihaz belli bir parlaklıkta sorun yaratıyorsa geliştirici ekibi ona göre paralıklığı ı belirler diğer serilere göre biraz daha aydınlık olur bu kadar basit bunuda bizler söylüyoruz ( parlaklığı açtığımızda nasıl uyarı veriyorsa çok paralıklık düştüğünde sorun yaratabileceğini verebilir yada düşürmez )

Şaka gibi bir ekipsiniz yalan üstüne yalan atılır mı bu kadar da olmaz .

Cevap bekliyorum biz hangisine inanacağız samsung türkiye ekibi ❣
46 Comments
uygara52
Active Level 3
Galaxy S
İnşAllah gelir abi ya
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
İnşallah kardeşim yaa bu kadar küçük yazılımı vermemeleri kötü
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Desteklemeyeceğini sanmıyorum sonuçta dynamic amoled ekrana sahip v2 ler kadar düşük olmasa da bir miktar daha düşürülebileceğini düşünüyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen öyle kardeşim Samsung un bahanesi

Aslı gönderi yarın gelicek şimdi paylaşması buraya atarlar 😊
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy S
Tek mantıklı olan 3. o da Samsung'un beceriksizliği olabilir ancak.

Dediğin gibi yapıp o sorunu aşabilirlerdi sırf boş yere vermiyorlar belli bence.
A72 ekranı destekliyor da S10 serisi ve Note10 serisi desteklemiyor, aynen Samsung.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle sana katılıyorum kardeşim birde şunu samsung ekibi anlasa 😔
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy S
Keşke ya bu kısıtlamalar ne böyle S serisinde bile göreceksek işimiz iş cidden, sen o cihaza kaç para vermişsindir ama şu 3-5 kodluk özelliği kısıyorlar 😐
Bence seneye S20'nin son güncellemesinde de bi saçmalık yaparlar.
Ya bildiğim kadarı ile ekstra karartma normalde Android 12 ile gelmesi gereken temel özelliklerden ama Samsung bunu kısıyor çok saçma
Galaxy S
Samsung türkiye böyle abi moralini bozma lütfen. Artık baya düşüşe uğradı bu Samsung, böyle yalanlara devam ederse daha çok müşteri kaybeder benden söylemesi. Lütfen artık düzelt kendini Samsung düzelllllllltttttttttttttttt
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Haklısın kardeşim yani yalan söyleyenlerden çok nefret ederim hayatımda