cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekstra karanlık için S10/N10 serisi İçin 3 farklı Cevap verildi

(Topic created on: 01-27-2022 09:39 PM)
151 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Samsung Türkiye ekibi biz kullanıcılar olarak hangi yalan cevaplara inanacağımızı şaşırıdık ❣

1. Cevap Cihazların ekstra karanlık modu donanımı desteklenmediği söylendi ve cihazlara verilmeyecek dendi.

image

2. Cevap Cihazın donanımı destekliyor ama yazılım konsept gereği cihaza verilmeyeceğini açıkladı 

3.Cevap cihaz destekliyor ama ekstra karanlık mod çok kısık olduğunda karanlık modda video izlerken sorun olabilir diyorlar bu sebepten verilmiyor diyor saçma cevaplar ile kullanıcı kaybetmeye devam 

image

İlgili ekip eğer cihaz belli bir parlaklıkta sorun yaratıyorsa geliştirici ekibi ona göre paralıklığı ı belirler diğer serilere göre biraz daha aydınlık olur bu kadar basit bunuda bizler söylüyoruz ( parlaklığı açtığımızda nasıl uyarı veriyorsa çok paralıklık düştüğünde sorun yaratabileceğini verebilir yada düşürmez )

Şaka gibi bir ekipsiniz yalan üstüne yalan atılır mı bu kadar da olmaz .

Cevap bekliyorum biz hangisine inanacağız samsung türkiye ekibi ❣
cbvbn
Active Level 6
Galaxy S
A50 ne Oldu Samsung seni Allaha havale ediyorum
Galaxy S
Tekrar hata raporu göndermiş bulunmaktayım doğru dürüst bir cevap beklemekteyim.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Tabii ki donanım desteklemediği için vermiyorlar (!)
2. Cevap en mantıklısıymış.
570 nitlik A42'ye verilirken 1200 nitelik S10 Plus'a verilmiyor çünkü ekran desteklemiyormuş. Vay be! Çok kısık oluyormuş da neymiş, tabii canım. Çok kısık oluyor, o yüzden de A42 desteklerken S10+ desteklemiyor.

Durum apaçık ortada, saçma sapan yazılım konseptlerinden dolayı vermiyorsunuz. Biraz dürüst olun da kızgınlığımızı azaltın bari. Bunca yalanlarla bizi tatmin edebileceğinizi mi zannediyorsun Samsung?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yani bu duruma içten bir şekilde üzülüyorum yani samsung bizle dalga geçiyor verdiği cevap ile 😊

Katılıyorum kardeşim sana
Galaxy S
Size katılıyorum.
ekjdjeississu
Active Level 1
Galaxy S
Android 12 A10 na geliyor da niye A30 a gelmiyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Android 12 A10 a gelmiyor ,A30 a da maalesef gelmeyecek şuanki bilgilere göre
Galaxy S
Gelecek biraz sabrediniz
ekjdjeississu
Active Level 1
Galaxy S
A30 11 sürümünde gelmesi lazim
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy S

Farklı ülkelerin Samsung ekipleri ile mi görüşüyosun ?