cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran

(Topic created on: 03-28-2023 04:06 PM)
342 Views
omerbrnr
Active Level 2
Options
Galaxy S

Merhabalar tekrardan. S21 fe kullanıcısıyım. Telefonu dün akşam düşürdüm ilk defa. Çizik vb. birşey yok. Dokunmatikte de bir problem yok testini yaptım. Peki iç ekranda bir problem olma ihtimali varmı görüntü alıyorum şuan. Sonrasında belirti verme şansı varmı? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
Bence bir sorun olmaz ama bir servise gonderip icinizi rahat ettirebilirsiniz.

View solution in context

18 Comments
Solution
Halil_97
Active Level 7
Galaxy S
Bence bir sorun olmaz ama bir servise gonderip icinizi rahat ettirebilirsiniz.
Trugur
Active Level 2
Galaxy S
Sanmam şuan nasılsa öyle gider. 2. Kez düşürmemeye çalışın şansı olmayabilir bu sefer . Geçmiş olsun
omerbrnr
Active Level 2
Galaxy S
Yani sanki akşamdan beri bi belirti verirdi bi kere uygulama geçişlerinde bug tarzı bişi oldu ama alakası yok sanırım.
0 Likes
BurakEA
Active Level 7
Galaxy S
Bir sorun vermediyse içiniz rahat olabilir kamera açıkken düşürmemeye dikkat edin kamera içerisindeki oıs lensler zarar görebilir
Galaxy S
Eger dışarıda bir şey yoksa en fazla OİS vb.hareketli sensör vb.parçalar oynamıştır.Eger sorun yasamıyorsanız kamera vb.'nde sorun çıkmamıştır.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Biz telefonu neredeyse masa tenisi raketi olarak kullanacağız, bir şey olduğu yok. Sizin telefonunuz hiç belirti vermemiş, içiniz rahat olsun. Hiçbir sorun çıkmaz.
omerbrnr
Active Level 2
Galaxy S
Çok sağolun ya hani 1 gündür belirti vermedi acaba sonradan belirti verir mi diye kuşkulandım çok
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O çok düşük bir ihtimaldir. Akşam yemeğinde gelen ekmeğin içinden altın çıkma ihtimali ile aşağı yukarı aynı ihtimal...
0 Likes
omerbrnr
Active Level 2
Galaxy S
Yani elbette yeni alınca telefonu bi üzüldüm, biraz daha kullanayım bi emare yoksa zaten sıkıntı yoktur.
0 Likes