cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran kilidi sorunu

(Topic created on: 12-03-2022 03:11 PM)
90 Views
DC514
Active Level 1
Options
Galaxy S

Samsung Galaxy s21 fe cihazım one ui 5 güncellemesi sonrası ekran kilidi açılmıyor. Hergün girdiğim şifre belki nen yanlış girdim.

Bu sorunu yaşıyan başkası var mı?

Ayrıca find my phone uygulaması yanlızca zil çaldırıyor diğer fonksiyonlar çalışmıyor.

Bunlara rağmen Samsung türkiye hemen ilgilendi ama cihazı sıfırlamaktan başka çare yokmuş...
3 Comments
Kaangul
Active Level 6
Galaxy S
Telefonununuzu yeni güncellediniz galiba, bu tarz problemler yeni sürüme yükseltince yaşanabilir ilerleyen zamanlarda cihaz kararlılık ve güvenlik güncellemesiyle düzeltilir şuanda ekran kilidi açılmıyorsa ses azaltma ve güç tuşuna aynı anda 6-7 saniye basılı tutun yeniden başlatınca düzelecektir :)
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy S
Formattan sonrada oluyo a11de 3 kez yaşadım bu durumu format attım mecbur
0 Likes
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba DC514,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes