cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Yakalama !!!

(Topic created on: 12-23-2022 02:06 PM)
200 Views
UğurReis
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar  S21 Ultra cihazımda ekran görüntüsü yakalama yaptığımda altta bir bar çıkıyor onun en sonunda sil simgesi de çıkıyordu, yanlış ekran görüntüsü aldığında pratik şekilde direk silinebiliyordu. Ben de çıkmıyor daha önce o şekilde kullanıyordum bir ayar yapmak filan mı gerekiyor seçeneğin ilgili ayar sekmesini bulamadım varsa... Yardımcı olursanız sevinirim. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Galaxy Store'dan "Good Lock" uygulamasını indirin. Uygulama içinde Sol üst üç çizgi > Life Up bölümüne geçip "NiceShot" ekini kurun. Kurduktan Good Lock içerisinden NiceShot'ı açıp "Add delete button" seçeneğini aktif edin.

View solution in context

6 Comments
Serdar66
Active Level 7
Galaxy S
Nasıl yapılacağını fotoğraflara bakarak yapabilirsinizScreenshot_20221223_142034_Settings_1000012336_1671794482.jpgScreenshot_20221223_142046_Samsung capture.jpg
UğurReis
Active Level 3
Galaxy S

Screenshot_20221223_142429_Settings.jpgScreenshot_20221223_142434_Samsung capture.jpgOlmadı. videoda o altta ekran yakaladıktan sonra çıkan bar da en sonunda çöp kutusu simgesi çıkıyordu !!!

Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Bende de çıkmıyor s20fe
UğurReis
Active Level 3
Galaxy S

Android 13 ten önceki işletim sisteminde çıkıyor du güncellemeden sonra hata mı oldu veya kaldırdılar mı acaba. Kullanıyordum o şekilde ve baya pratik oluyordu bazen yanlış alıyordum ekran görüntüsünü o barda da ki çöp kutusuna tıkladığımda direk siliyordu...

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Galaxy Store'dan "Good Lock" uygulamasını indirin. Uygulama içinde Sol üst üç çizgi > Life Up bölümüne geçip "NiceShot" ekini kurun. Kurduktan Good Lock içerisinden NiceShot'ı açıp "Add delete button" seçeneğini aktif edin.
UğurReis
Active Level 3
Galaxy S

Helal, çok teşekkür ederim bir kaç gün önce cihaz değiştim s21+ tan s21 ultra ya geçtim demek ondan, Good Lock uygulamasını kullanıyordum onun içinden yapmıştım yeni cihaza geçince uygulamayı kurmamışım ben de bir ayarı mı var diye aramadığım seçenek kalmadı kafa gitti bir yerde... Oldu şu an. 

Tekrar teşekkürler...