cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran Süresi Sorunsalı

(Topic created on: 03-01-2024 09:37 AM)
187 Views
Çandarlı
Active Level 5
Options
Galaxy S
Telefonumu %100 yada % 85 yaptıktan sonra %15 seviyelerine geldiği an ekran süresine bakmak istiyorum fakat cihaz ne yazik ki o bilgiyi bana veremiyor. Verdiği bilgi gece 12 den sonra ne kadar ekran süresi kullandığım. Ama ben bunu istemiyorum ki. Bana bir şey ifade etmiyor. Ben %100 den %15 'e indiğinde ne kadar ekran süresi geçmiş onu bilmek istiyorum.

Bunun bir çözümü var mı?
18 Comments
halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy S
One iu 5.1 de tam şarj olma süresinden tekrar şarja takma süresine kadar olan kullanımı gösteriyordu fakat 6.0 dan sonra kullanım günlere ayrılmış durumda 6.1 de her ikisiyle de ekran süresini görebileceğimiz şekilde bir özellik gelse güzel olurdu
Çandarlı
Active Level 5
Galaxy S
Yani biz bu bilgiyi harici uygulamalardan almak zorunda kalıyoruz.
0 Likes
KEMSA
Active Level 8
Galaxy S
Dijital sağlık uygulamasını açın günün hangi saatinde olursa olsun o günün yani gece saat 12'den sonra dediğiniz çizginin üzerine basın size haftanın günlerini gösterecektir örneğin size attığım fotoğrafta bugünü ve dünü gösteriyor siz de o çizelgeden bilgi edinebilirsiniz o şekilde düşünüyorum.1709276062519.jpg1709276062540.jpg
0 Likes
Çandarlı
Active Level 5
Galaxy S
Bu ne yazık ki tam kapasite dolu bir pilin ekran süresini vermiyor.
0 Likes
KEMSA
Active Level 8
Galaxy S
Tam kapasite bir pilin ekran süresini vermiyor derken pil dolu iken mi pil boşalmışken mi
0 Likes
Çandarlı
Active Level 5
Galaxy S
Pil %100 den %15'e inene kadar ki zaman diliminde ekran süresi vermiyor. Eskiden veriyordu.
0 Likes
KEMSA
Active Level 8
Galaxy S
O zaman ayarlar, uygulamalar, dijital sağlık uygulaması, depolama seçeneği, ön belleği sil veya tüm veriyi sil olarak yaparsanız daha garanti olur bazı uygulamalarda bellek sorunlarıdan dolayı uygulamalar sağlıklı çalışmayabilir bunu uygularsanız sadece o uygulama üzerinde bir resetleme yapmış olursunuz yani dijital sağlık üzerinde tekrar kendini toparlayacaktır ve değer verecektir diye düşünüyorum telefonun resetlenmesinde veya ayarlarını hiçbir alakası yoktur sadece dijital sağlık uygulaması için geçerlidir tavsiyem.
0 Likes
Çandarlı
Active Level 5
Galaxy S
Kemal Bey bahsettiğim durumun dijital sağlık ile bir ilgisi yok.
0 Likes
Çandarlı
Active Level 5
Galaxy S
Bunun gibi. 1709277019956_1709277019950_0.jpg
0 Likes