cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran Koruyucu Tavsiyesi

(Topic created on: 08-14-2020 11:27 AM)
494 Views
Dearpest
Active Level 7
Options
Galaxy S
S10 kullanıyorum , orjinal jelatin çok koruyup kollamama rağmen ekranın ortasında koca bir çizik oluştu çok göze battığı için çıkarttım , daha sonra Zore 3d kavisli koruyucu taktırdım 100₺ ye o da orjinal olan kadar iyiydi fakat kamera deliği yoktu ve kenarlarında ince siyah şerit vardı onuda 6 ay kullandıktan sonra çıkarttım şu an yeni koruyucu arıyorum Önerdiğiniz bir ekran koruyucu var mı?
Kamera deliği olması önemli değil , bazı koruyucular tırnakla bile çiziliyor öyle olmasın yeter , ekranın ortasinda kocaman bir delik olan temperli camlarıda önermeyin :) , Ve samsung neden telefonun üstünde gelen jelatini ayrıyetten satmıyorsun :( 
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aslında Samsung, Samsung Shop'da orijinal ekran koruyucu satsa çok güzel olur.
Dearpest
Active Level 7
Galaxy S
internetten yurtdışı online mağazalarına baktım oralarda satılmakta fakat ülkemizde yok tıpkı diğer şeyler gibi Türkçe bixby ve samsung pay...
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bunun nedenini hala anlayabilmiş değilim. Türk halkı olarak birçok özellikten mahrumuz.
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy S
Aynı sorundan muzdaribim. Kısa bir süre sonra çabalamak yerine kullanmamayı tercih ettim.
Dearpest
Active Level 7
Galaxy S
zaten bende son 2 aya yakın koruyucusuz kullanıyorum ama böyle kullanınca ek bir sorumluluk biniyor üstüme çizilmesin diye baya bir koruyup kolluyorum ,zaten 1 tane 1cm 1 tanede 2mm lik çok ince çiziklerim oldu sadece güneş ışığında belirli açılarda görülebilen 😅
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy S
Haklılık payınız var ama tam istediğim gibi arasam da bulamadım.