cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran Koruyucu/Parmak İzi

(Topic created on: 10-05-2022 02:24 PM)
55 Views
catcomitissa
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba, S22 aldım. Üzerinde jelatinle geldi. Parmak izi okuyucu ekranda olduğu için kırılmaz cam gibi ekran koruyucu taktırsam acaba parmak izi okuyucuda sorun yaşar mıyım? Üzerinde olan jelatin ekranı korur mu peki? 

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S22 SERİLERİ HATALI
0 Likes
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy S
Kullandığı işlemcinin üretimi durduruldu. Isınan ve çok pil tüketen bi işlemci. Bu bilinen sıkıntıları. 3-4 saatlik ekran süresi pek çok insana yetmez. Renk atması son zamanlarda sıklıkla söylenmeye başlandı. Kronik mi bilmem. Hangi s22 de oluyor bir fikrim yok. Ama kronik olma ihtimali göz ardı edilmemeli. İyi düşün daha sonra basın ağrımasın. Az para vermedin o telefona. Millet 50 liralık üründe bile küçücük sıkıntıyı bahane edip ürün iade ediyor. Niye sorunlu bi ürüne katlansın ki. Mecbur musun.
catcomitissa
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür ederim, biraz kullanıp ben de duruma bakacağım.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Şimdiden geçmiş olsun kardeş
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Forumda onlarca S22 kullanan var. Çoğunda böyle bir sorun yok. 8 Gen 1 in üretiminin durdurulmasının sebebi yeni işlemci çıkması. Samsung'un uygun olmasının sebebi ise daha az vergi olması. Bu telefonda pilinin az gitmesi dışında pek sorun okumadım forumda. O da ince hafif küçük telefon yaptıklarından pili anca o kadar koyabilmişler aslında bir sorun değil bilinçli yapılan birşey. Doya doya kullan hatta boya atmasından korkuyorsan 50 100 tlye papscover kaplat. Hayırlı olsun 😊
0 Likes
catcomitissa
Active Level 1
Galaxy S
Renk atmasını tabii istemem ama ben zaten her zaman kılıfla kullanan biriyim, kullanımında bir sorun olmadıkça çok önemli değil. Yeni çıktığı ve işlemcisi için S22'yi tercih etmiştim, daha uzun kullanım ömrü olacağını düşündüm. Olumsuz pek yorum da okumamıştım o yüzden biraz tereddüte düştüm açıkçası.
Teşekkür ederim yorumunuz için. 🌸
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
4 sene güncelleme alacak minimum 5 sene kullanırsınız güle güle kullanın 😊 Ekran koruyucu parmak izine zarar vermez ben taktırdım sorun olmadı.
catcomitissa
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür ederim 🌸
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
@HKNCFTC yi üzdünüz :( @Mustafa3437
0 Likes
Galaxy S
Bende 1 ay önce beyaz renkli olan s22 aldım kılıfla kullanıyorum renk atması vs. herhangi bir sorun görmedim pil dışında hiç bir sorun yok ısınması ilk aldığımda 1 hafta 10 gün boyunca yaptı şuanda öyle birşey yok telefonu yorunca ısınma oluyor eli yakacak gibi değil
0 Likes