cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Kararma sorunu

(Topic created on: 03-14-2022 02:49 PM)
237 Views
AcArslan
Active Level 1
Options
Galaxy S

Adaptif parlaklık kapalı ama ekran kilidini açtığımda ekran karanlık oluyor. Parlaklık düzeyim 0'da olmamasına rağmen ekran kapkaranlık oluyor.  Kilidi açıp kapatınca veya parlaklığı değiştirince düzeliyor. s21 fe

5 Comments
salihz
Expert Level 1
Galaxy S
Aynı sorun bende de var hata raporu gönderdim bekliyorum bakalım ne diyecekler. Video da attım. Parmak izi sensörü de karanlık oluyor dimi?
0 Likes
AcArslan
Active Level 1
Galaxy S
Parmak izi sensörü karanlık olmuyor hayır ve ayrıca always on display'i de açınca telefon çok kasıyor.
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy S
Yo benim olay daha farklı o zaman
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Bildirim paneli üzerinden parlaklık ayarları kısmından adaptif parlaklık özelliğini kapalı hale getirmeniz gerekiyor Eğer bu özellik kapalı olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız bu konu hakkında Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturmanız gerekiyor cihazınızın Kontrol edilmesi için
444 77 11
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba AcArslan,

İncelememiz için durumun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes