cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Dosyalarım dosya paylaşma hatası

(Topic created on: 10-30-2021 11:56 AM)
775 Views
semeb
Active Level 4
Options
Galaxy S

Dosyalarımdan apk dosyası, office dosyalarını whatsapp üzerinden paylaşmak isteyince "Paylaşım başarısız, lütfen tekrar deneyin hatası" veriyor. Ekim güncellemesi geldi belki düzelir dedim düzelmedi. Tek bu hata bende mi var acaba? Düzeltmek için telefona format mı atmak gerekiyor. Önbellek sildim whatsapp silip tekrar yükledim düzelmedi. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba semeb,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy S
Dosya türü desteklenmediği için olabilir. Üçüncü parti uygulamalardan destek alabilirsiniz. WhatsApp her dosya türünü desteklemiyor. Telegramdan da gönderebilirsiniz...
0 Likes
semeb
Active Level 4
Galaxy S
Note 10 lite telefon var android sürümü aynı o telefonda öle hata vermiyor
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba,

Maalesef WhatsApp bu dosya türünü desteklemiyordur onun yerine telgramdan göndermeyi ya da 3. Part uygulamalardan gönderiniz. Yardımcı olabilmisimdir umarim😊
0 Likes
semeb
Active Level 4
Galaxy S
Öle bir durum olsa note 10 lite telefonda da aynı hatayı verir diye düşünüyorum. Android sürümü her şeyi aynı note 10 lite telefonda öle bir hata vermiyor
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Geliştirici ile iletişime geçin o zaman bir sorun olabilir gelistiricide.
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy S
100 mb sınırı var dosya aktarımında ondan olmasın.
0 Likes
semeb
Active Level 4
Galaxy S
Dosyalar kb boyutunda çok düşük
0 Likes
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy S
Biyometrik veriler ve güvenlik>bilinmeyen uygulamaları yükle>WhatsApp izin verilmiş mi bir bakabilir misiniz
0 Likes
semeb
Active Level 4
Galaxy S
Evet izin verilmiş.
0 Likes