cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dex Modu

(Topic created on: 08-24-2023 11:49 AM)
180 Views
Serknn
Active Level 1
Options
Galaxy S

Her hangi bir type-c to Hdmı dönüştürücü alsak dex modu açılıyor mu bilgisini olan lütfen cevap versin cihazım S23 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
HasanS22
Active Level 6
Galaxy S
Merhaba,

Samsung Galaxy S23 cihazınızda harici bir ekrana bağlanıp Samsung DeX masaüstü arayüzünü kullanabilmek için uygun bir USB Type-C to HDMI adaptörüne ihtiyacınız olacaktır.

Herhangi bir USB Type-C to HDMI adaptörü Samsung DeX'i desteklemeyebilir. Samsung'un resmi olarak onayladığı bir DeX adaptörü almanızı öneririm.

Bunun için Samsung'un kendi web sitesinden veya yetkili satıcılardan "HDMI adaptörü" veya "DeX adaptörü" olarak geçen ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu şekilde alacağınız bir adaptörle S23 cihazınızda sorunsuz bir şekilde DeX masaüstü deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bazı üçüncü parti üreticilerin de Samsung DeX'i destekleyen Type-C to HDMI adaptörleri bulunuyor. Ancak uyumluluk konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Aksi halde DeX çalışmayabilir.

Umarım açıklama faydalı olmuştur. İyi günler dilerim.

View solution in context

6 Comments
Solution
HasanS22
Active Level 6
Galaxy S
Merhaba,

Samsung Galaxy S23 cihazınızda harici bir ekrana bağlanıp Samsung DeX masaüstü arayüzünü kullanabilmek için uygun bir USB Type-C to HDMI adaptörüne ihtiyacınız olacaktır.

Herhangi bir USB Type-C to HDMI adaptörü Samsung DeX'i desteklemeyebilir. Samsung'un resmi olarak onayladığı bir DeX adaptörü almanızı öneririm.

Bunun için Samsung'un kendi web sitesinden veya yetkili satıcılardan "HDMI adaptörü" veya "DeX adaptörü" olarak geçen ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu şekilde alacağınız bir adaptörle S23 cihazınızda sorunsuz bir şekilde DeX masaüstü deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bazı üçüncü parti üreticilerin de Samsung DeX'i destekleyen Type-C to HDMI adaptörleri bulunuyor. Ancak uyumluluk konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Aksi halde DeX çalışmayabilir.

Umarım açıklama faydalı olmuştur. İyi günler dilerim.
Serknn
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür Ederim çok açıklayıcı yazmışsınız açıklamanız çok faydalı oldu
0 Likes
AdemS21Fe
Active Level 3
Galaxy S
Samsung dex Windows uygulamasını yükleyerek kablosuz bağlandım
Serknn
Active Level 1
Galaxy S
Amblight TV ye bağlamak istiyordum Windows uygulaması şuan için benim işime yaramaz ama vakit ayırıp bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim
0 Likes
Doğukan
Active Level 4
Galaxy S
Herhangi bir dönüştürücü alabilirsin, ben macbookta kullandığım baseusun dönüştürücüsünü kullanıyorum taktığım gibi ekranda dex açılıyor.
0 Likes
Serknn
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkür ederim vakit ayırıp cevapladığınız için baseus düşünüyordum bende cevabınız faydalı oldu
0 Likes