cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Depolamayla alakalı yardım

(Topic created on: 10-04-2022 10:52 PM)
52 Views
berke27381
Active Level 2
Options
Galaxy S

Others klasötümde 40 gb var hiç bir anlamı olmayan bir oyun yüklemiştim ordan kalan galiba ama oyunla beraber silinmemiş belli ki bunu nasıl silebilirim

image

berke27381
Active Level 2
Galaxy S
Youtube yok spotify 7 gb netflixde yüklü bir dizi bulunmamakta genshin impact adlı oyunun cachei olduğunu düşünüyorum 18 gb idi sadece oyun içi yüklemesi fakat oyunu silince gider diye düşünmüştüm olmadı tekrar indürdim o da onu tanımladamadı tekrar indirmrye başladı bunun ne olduğu konusunda bir fikrim yok
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Uygulama içi yüklemelerde kalıntıları kalıyor. Pubg de aynı şekilde. Benim şu an böyle denemek için Genshin Impact indiriyim duruma göre haber ederim :)

Screenshot_20221004-214352_Settings.jpg
berke27381
Active Level 2
Galaxy S
Tamamdır telekkür ederim
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Medya Deposu, Android cihazınızdaki bir sistem işlemidir. Android cihazınızda görüntüleri, videoları, ses dosyalarını ve diğer medya dosyalarını görüntülemeniz, indirmeniz, oynatmanız ve akış halinde yayınlamanız gerektiğinden bu gerekli bir işlemdir.

İnternette böyle yazıyor bir video fotoğraf silip test edebilir misin güvenli klasör de artırabilir. Ekstra yer tutmuyor heralde sistemde silinemediğine göre.
berke27381
Active Level 2
Galaxy S
Fakat video ve görüntlerimin toplamı 17 gb yapmakta
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Bir iki uygulamanın depolamasını silip foto video silip bakman lazım inip inmediğine başka yardımcı olamayacağım neden olduğu tam belli değil :(
berke27381
Active Level 2
Galaxy S
Teşekkür ederim :))
mikikedi
Active Level 4
Galaxy S
Bende yok uygulamalrda medya deposu die bisey
berke27381
Active Level 2
Galaxy S
Sistem uygulamarını açman gerekmekte onun bir ayarı vardı