cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Depolama Alanı

(Topic created on: 01-30-2020 08:36 PM)
7203 Views
Mahsun94
Active Level 1
Options
Galaxy S
Telefonum S7edge 32gb . Toplam dahili depolama Alanı 32 GB , kullanılan 30.60 GB olarak görünüyor ama dosyalarımı açıp bütün klasörleri seçtiğimde toplam kullanılan alan 12,34GB görünüyor geriye kalan 18GB lik depolama alanı nerede ? Konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz arkadaşlar . Lütfen pls.

image

image

17 Comments
kenanbayram
Active Level 6
Galaxy S
Temizleme widget ini kullan ve gizli dosyaları göster. Android işetim sistemi kendisine bir alan alıyor ve kullanıcıya kalan alan azaşıyor. Ama senin durumun çok farklı. Recovery Moddan bi wipe / data cache temizliği yap. İnternette " Wipe Cache, Data Cache temizliği nasıl yapılır?" diye araştırman iyi olur
0 Likes
Mahsun94
Active Level 1
Galaxy S
araştıracam tsk ederim
0 Likes
1tepegun
Active Level 3
Galaxy S
uygulamalar ile beraber hesaplanan oran 30 gb bu senin müzik fotoğraf vs hesaplanmış orandır yani uygulamaların boyutu hesaplanmamş
0 Likes
1tepegun
Active Level 3
Galaxy S
tamirlik uğraşacağın ya da kafana takacağın bir konu değil
0 Likes
Mahsun94
Active Level 1
Galaxy S
peki farkli bi sorunum daha var sd kart takılı , sd karttan resim silmek istedigimde (silenemedi) diye bi hata aliyorum ve burdaki dosyalari sd karta tasidigimda taşıyamıyorum.
0 Likes
Mahsun94
Active Level 1
Galaxy S
0 Likes
seglopsi
Active Level 1
Galaxy S
sd kart korumalı durumda olabilir. cihazın root erişimliyse sd kart için yazım/okuma ayarı farklı şekilde yapılmış olabilir. sd kartta bellek hatalı olabilir.
0 Likes
1tepegun
Active Level 3
Galaxy S
sd kart bozuk olabilir
0 Likes
1tepegun
Active Level 3
Galaxy S
virüslü ya da
0 Likes