cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Değişim ve servis için deneyimli birisi yardımcı olabilir mi?

(Topic created on: 02-21-2024 05:00 PM)
269 Views
elexive2
Active Level 6
Options
Galaxy S
İlk günden beri devam eden sorundan başka bir arkadaşımdaki S23 ile kıyasladığımda artık kesin ve net bir şekilde emin oldum.

Üstteki cihaz onunki. Gece 12'de %60 şarj ile 3.5 saat ekran süresi var. Netflix, YouTube ve oyun oynamış.
Alttaki cihaz ise benim S23. İkindi vakti %40 şarjım kalmış 3 saat süre ile günlük kullanım. Ve cihaz ilk aldığım günden beri ısınıyor 1 ay oldu.

Şimdi bu servis işleri nasıl oluyor deneyimli biri yardımcı olabilir mi? Ne kadar sürede hallolur ve bendeki ayıplı ürünü yeni cihaz ile nasıl değiştireceğim?

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
S23 kullanıcıları ben dahil olmak üzere bu süreleri alıyor.

View solution in context

22 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
Özele gel
Solution
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
S23 kullanıcıları ben dahil olmak üzere bu süreleri alıyor.
elexive2
Active Level 6
Galaxy S
evet haklısın üstteki ekran görüntüsü gibi olan süreleri alıyor herkes zaten sorun benim aynı süreyi alamamam ve cihazın ısınması
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Aaa affedersin kardeşim. Dikkat etmedim ona. Telefonunu uzaktan taradı mı samsung ekibi?
elexive2
Active Level 6
Galaxy S
hayır hiç iletişime geçmedim nasıl geçeceğimi de bilmiyorum yardımcı olur musun
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
444 77 11 i arayıp uzaktan destek hizmeti istediğini söyle
elexive2
Active Level 6
Galaxy S
aradım ayarları sıfırlama işlemi yapın dendi ve 24 saat içinde arayacaklarmış smart tutor için
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
👍
0 Likes
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
444 77 11

Hemen ara bunu ve randevu al. Uzaktan bağlansınlar telefonuna. Oradan pil kontrolü yapıyorlar. Sorun yok derlerse de direkt servis ama nerede yaşıyorsun, bulunduğun bölgede var mı servis?