cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Daima Samsung. Her zaman Samsung

(Topic created on: 05-06-2021 10:45 PM)
364 Views
livingtodie
Active Level 8
Options
Galaxy S

Normalde bu şekilde paylaşım yapan biri değilim ama dün olan bir konuşmada bana yalancı denmesinin cevabını vermek için bu konuyu açıyorum.(7 saat ekran süresi almam yalanmış kişiye göre.)

Cihaz:S9+
Kullanım süresi:2.5 yıl
Batarya değişimi olmadı.
Batarya boyutu:3500mAh
Bugün %95 civarı şarj harcadım.

image

Umarım insanlar bir gün birbirini boş yere suçlamaktan vazgeçer. Belki o zaman dünya yaşanabilir bir yer olur. Herkese saygılar..:)
15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bencede

Screenshot_20210506-224719_Device care.jpg

Screenshot_20210506-224712_Device care.jpg

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Daima ıphone daima xiaomi not Samsung 😀
livingtodie
Active Level 8
Galaxy S
Farklı görüşler bakış açısını genişletir. Umarım hayalinizdeki cihaza kısa sürede sahip olup Samsung'dan kurtulursunuz.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yorumda espri yaptım kanka Samsung bana göre vicdansız ama bazılarına göre vicdanlı oluyor bu normal bişey. Sevgilerimi sunuyorum kardeşim benim her daim mutlu olmanı isterim 😇
livingtodie
Active Level 8
Galaxy S
Sıkıntı yok ya:) Gayet normal sevmeniz veya kusurlarını söylemeniz. Ben olaylara sadece bir markanın içinden bakmak yerine tüm markaların sayfalarını takip ederek bakıyorum. Bu yüzden Samsung savunuyorum😉
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Hmm ince mesajı anladım kanka sana iyi savunmalar 😀
livingtodie
Active Level 8
Galaxy S
Benim bu konuda kime ne dediğim belli ve seslerinin çıkması halinde yazacaklarımı çok iyi biliyorum için rahat olsun sana hiçbir göndermem yok;)
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Biliyorum kanka esprisine takılıyorum. Sana göre iyi bana göre kötü Samsung. Herkesin yaşadığı durumlar var herkes memnun olamıyor. Hayatın cilvesi işte 😀
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
3500 mAh olmasına göre ve hiç batarya değişmemiş, buna rağmen çok iyi batarya ömrü sergiliyor cihazın 😮