cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Daha kötüsü yok (Berbat Pil)

(Topic created on: 04-15-2024 04:06 PM)
226 Views
selimgalaxys22
Active Level 5
Options
Galaxy S
Cihaz s22

image

0 Likes
8 Comments
NGXL
Active Level 7
Galaxy S
Maalesef s22 serisinde pil problemleri ve ısınma problemleri çok rastlanan bir olay
0 Likes
Galaxy S
4 aydır kullanıyorum ortalama 5s alıyodum bu sefer böyle oldu bende çok ısınmıyor cihaz
0 Likes
NGXL
Active Level 7
Galaxy S
Zaten illaki problem verecek diye birşey yok ama çok fazla şikayet gördüm s22 serisinde. Şanslı isen hiç problem çıkartmaz
0 Likes
adnan34
Active Level 5
Galaxy S
O cihaz öyle. S22 yi aldım bir hafta kullandım ve zararına sattım.su an s23 var harika pil performansı var.elindne çıkar s23 e geç
0 Likes
Galaxy S
hocam satıp s23 almaya bak. benimkini kardeşim istedi ultraya geçiş yaptım. buda aynı şeyin laciverti 😂 s22 den uzak dur.1713193350034.jpg
0 Likes
Galaxy S
Aradaki farkı veremem 30bin 4 ay öncede çok gelmişti hatta aklımda bu bike yoktu s20fe falan alacaktım iyisi olsun diye alındı ama böyle olabileceğini bilemedim, max 6 buçuk saati gördüm ama mobil veri ve int paylaşımını açınca 3 saatin bile altına inmeye başladı şimdi satıp başka cihaza geçmem imkanısz anca powerbankla gezerim
0 Likes
Galaxy S
valla arkadaşla birlikte xor kurtulduk biz. kamerası tasarımı vs o fiyatta rakipsiz ancak pil yok... ben magsafe kılıf ve magsafe 10.000mah poeerbankle geziyordum tavsiye ederim 😂 allah sabır versin
0 Likes
Galaxy S
Sağol🤣 keşke fiyatına göre pil sunsalarmış ama yapacak bişey yok, önerdiğin magsafe kılıf varmı
0 Likes