cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Daha bize gelmedii

(Topic created on: 01-13-2022 07:04 PM)
30 Views
S21feeAhmett
Active Level 7
Options
Galaxy S

A serisi için 12 güncellemesi gelmedi diye yakınıyolar daha s10 serisine gelmediii

14 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Sabırlı olun güncelleme er ya da geç gelecek
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Daha S20 var SÖZÖFŞDMGĞEÖC
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
S20 ve s10 serisi beklemede her iki seride belli başlı hatalar var yeni güncellemede testte umarım ikisini birleştirip vermezler eğer öyle olursa bu süreç uzar gider
OSGS22
Active Level 5
Galaxy S
Dostlar Android 11 çıktığında S10 serisi için güncellemeyi aylarca beklettiler. Bu platformda bu ilgisizlikle ilgili defalarca çok ağır yazılar yazdım. Bu yazılarımı defalarca kaldırdılar. Ben yazdıkça onlar kaldırdı. O zaman yazdıklarımı belki hatırlayanlar vardır. Şimdi forumu okuduğumda samsung u koruyan kollayan savunan tarzda olan yorumları görüyorum. Durumu şöyle toparlamak gerekirse;
1. Cep Telefonu piyasasında 2 ana oyuncu var biri apple diğeri samsung. Ve bu iki firma ciddi yarış halinde.
2. Samsung un almış olduğu amiral gemisi telefonlarda 3 yıl güncelleme kararı yetersizdir. Rakibi apple firmasının iphone telefonlarına kaç yıl güncelleme verdiğini düşünün.
Samsung tan aldığınız telefon alelade sıradan bir telefon değil amiral gemisi telefondur ve en pahalı telefonlarıdır. Bu yüzden müşteri memnuniyetine öncelik verilmesi gerekmektedir. Ancak ilgililer ve yetkililer ilgisiz ve yetkisizmiş gibi hareket ediyor.

Sonuç olarak eğer bir model için bir ülkede güncelleme çıktıysa diğer ülkeler için de yayınlanmasının bir kaç gün içinde gerçekleşmesi gerekir. Ama yayınlanmıyor. Multi csc li romların içinde her dil seçeneği varken kendi ülken için yayınlanmıyorsa o işte bir sorun var demektir. Bu durumun savunulacak tarafı yoktur. Ben müşteriyim ve heyecanla bekliyorum. Yanımda Yunanistan için güncelleme yayınlanıp Türkiye için yayınlanmıyorsa eleştirimi yaparım ki Yunanistan güncellemesi içinde Türkçe dil desteği de var.
Samsung müşteri hizmetlerinin ve Samsung Türkiye ekibinin gerekli itinayı göstermediğini düşünüyorum. Saygılarımla.