cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Checkfirm kodlar degismiyor.

(Topic created on: 08-04-2023 04:56 PM)
185 Views
BurakS20FE
Active Level 7
Options
Galaxy S
Normalinden farkli bir firmware kodu bulup yaziyorum ama ciktigimda hala eskisi kaliyor. Ne yapmaliyim?
(@YigitS21FE hocam bir bakin yav)

image
2. foto

image
1.foto

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Uygulamayı sil yükle yapar mısınız hocam

View solution in context

9 Comments
BurakS20FE
Active Level 7
Galaxy S
@YiğitS21FE hocam lutfen yardim edin
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hocam checkfirm'in güncelleme yalmasi icin ya uygulamayı durmaya zorlamaniz ya da otomatik döndürmeyi açarak yataru dindurmeniz lazım . Eğer bunu yalarsaniz uygulama kendini günceller ve olması gerektiği gibi olur . ( Evet ilginç bir şekilde telefonu çevirince uygulama verileri tekrar yüklüyor ve bu yüzden veriler güncelleniyor )
BurakS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Hocam denedim hala ayni. Ipucu bulucuda surun cikiyor ve yazinca onay isareti de veriyor. Kaydetmem icin ekstra islem mi yapmaliyim?
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hocam doğru anlamışım değil mi ? Şimdi siz sherlock'a girdiğiniz zaman yeni test sürümü yani WG9 görünüyor ancak ana ekranda hala WF3 olarak gözüküyor
Düzenleme : şimdi checkfirm'de kontrol ettiğimde şu an güncel test sürümü gözüküyor ( WGF olarak gözüküyor )
BurakS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Bende halen ayni. WF3 olarak gozukuyor. Sizden ricam derleme isminin sonunu WG9 yapip digerlerinin WF3 yapar misiniz?
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hocam WG9 ne alaka onu anlamadım . Şu an son teat sürümü WGF . Bence siz Sherlock kısmında WGF'yi aratın.Screenshot_20230804_193133_CheckFirm.jpg
BurakS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Hocam denedim yine ayni.
Solution
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Uygulamayı sil yükle yapar mısınız hocam
BurakS20FE
Active Level 7
Galaxy S