cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bundan Sonra Samsung almam

(Topic created on: 11-30-2022 05:14 PM)
101 Views
LastWolf37
Active Level 3
Options
Galaxy S

guncelleme destegi iyi diye gidip ust segment telefon aliyoruz hemde dunya paraya ama s21 hariç butun orta ve ust segmentlere veriliyor tamamen saçmalık bazıları guncelleme o kadar onemli degil cok abartiyorsunuz diyor ben cihazımı güncel seviyorum yeni şeylere daha cabuk ulasmak istiyorum

dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
Bende ayni sekilde hocam s serisini ovuyolardi bende s21 5g aldim tamamen ama tamamen pismanlik. Pubg de 60fps zor aliyorum pil desen 3 4 saati gecse sukur ediyorum kamera da a53 den iyi s10+ dan kotu.
Comradee
Active Level 7
Galaxy S
Herşeyi bir tarafa bırak ilk baş amiral gemileri güncellemeyi alsa bile başka bir sorun var. Yapılan güncellemeler hiç bir işe yaramıyor saçma sapan güncelleme getiriyorlar al ben android 13 güncelledim ne değişti ne yenilik var ?? Bir kaç gereksiz olmasada olur değişiklik hariç hiç birşey yok Hızlanan iyileşen birşey var mı ?? Neymiş efendim uygulama iconları daha farklı canlı görünüyor işte yeni modlar gelmiş uyku modu araç kullanma egzersiz modu
android 13müş pehh çöp samsung
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
İnternetten a72 sipariş etmiştim mağazaya almaya gidince s20 fe de ciddi oranda indirim yapınca ona kadar verdim keşke 72 yi alıp çıksaydım kağıt üstünde s20 fe daha üstün gibi gözükse de batarya olmadıktan sonra anlamı yok üstelik ois kaynaklı kameram bulanık çekiyor alt tarafları Samsung yetkili servislerine güvenim olmadığı için de mecbur böyle kullancam en kısa sürede başka markaya geçecem
0 Likes
Örümcek_adam
Beginner Level 2
Galaxy S
al man gerek çünkü baya güzel telefon dur
0 Likes
ogiss
Active Level 1
Galaxy S
Android 13 gelmedi hala 
BeyazKaşlı
Active Level 3
Galaxy S
Hocam test aşamasında aralık ayında olucak büyük ihitmalle her saat başı kontrol etmekten ciğerim soldu 🙄
ogiss
Active Level 1
Galaxy S
Benimde hocam ya daha düşük modellere geldiğini görünce dedim benim cihazda mı problem var
0 Likes
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
20 aralığa kadar süre verilmiş güncel miyiz isimli sitede
Ben de sürekli kontrol etmekten sıkıldım açıkçası
ogiss
Active Level 1
Galaxy S
Sağolasın hocam bende sıkıldım sürekli güncelleme gelmiş mi diye kontrol etmekten
0 Likes
Yucel16
Active Level 5
Galaxy S
Az daha dayanın gardaşlar iki buçuk saat kaldı 🤣