cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds 2 pro mu watch mu

(Topic created on: 06-21-2024 10:09 PM)
118 Views
yusufs23tabs9feplus
Active Level 9
Options
Galaxy S
Yani ekonomi gittikçe kötüleşiyor ve son stoklar muhtemelen zam yolda ve ikisinden birisini tercih etmem lazım şuanlık ileride diğerini alırım evet sorum bu sizce hangisi? Eğer buds ise neden watch ise neden? Son sorum buds 2 pro kulakta nasıl durur?
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
tschesk
Active Level 2
Galaxy S
Kanka watch gerekli bisey degil eğer kulaklığin yoksa buds 2 pro al bende buds 2 var çok güzel kullanıyorum buds al geç

View solution in context

8 Comments
Solution
tschesk
Active Level 2
Galaxy S
Kanka watch gerekli bisey degil eğer kulaklığin yoksa buds 2 pro al bende buds 2 var çok güzel kullanıyorum buds al geç
Galaxy S
Değil mi ama işte kulakta durmazsa iade edebilir miyim diye korktum da alacağım galiba teşekkürler
0 Likes
GLX120
Active Level 5
Galaxy S
Kulakta durmaz diye düşünüyorsanız eğer yakındaki bir teknoloji mağazasından bud 2 pro'yu orada birebir inceleyip deneyebilirsiniz kulağınızda durup durmadığını görebilirsiniz iade konusunda birşey söyleyemem
tschesk
Active Level 2
Galaxy S
Kulağa çok iyi oturuyor şüpheniz olmasın ses kalitesi de iyi pro modelinde daha da iyidir
nonamee_s23
Active Level 8
Galaxy S
Bence kulaklık al.kulaklık saatten daha işlevli. Buds 2 pro kullanıyorum kulakta duruşunda hiçbir problem yok gönül rahatlığıyla alabilirsin
GLX120
Active Level 5
Galaxy S
Ya baktığın zaman saat daha işlevli ama ihtiyaca göre baktığında watch'ın olmasa da olur ama kulaklık olmazsa olmaz
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Bende hem Galaxy Watch5 44mm hem de Galaxy Buds var. Bence Galaxy Buds3 ve Watch7 serisine bak. Daha çıkmadı bunlar. Buds3'ün 10 Temmuz'da tanıtılması bekleniyor. Buds3'te yeni tasarıma geçildi, özellikle mikrofon ve pil konusunda gelişme var. Watch7'yle de %30 daha verimli bir çip olacak. Bence 10 Temmuz'da tanıtılınca Buds3, ileride ise Watch7 al.
0 Likes
Galaxy S
Buds 3 pahalı olur hocam o kadar bütçe çıkamam
0 Likes