cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bu normal mi ?: Güncelleme

(Topic created on: a month ago)
167 Views
dangır
Active Level 1
Options
Galaxy S
Yeni güncelleme olarak yazıyorum. Cihazımı en son şarjdan sonra neredeyse hiç kullanmamama rağmen şarj %79 seviyesinden %45 seviyelerine düştü. Bunun normal olduğunu sanmıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Diğer önerileri denedim ancak bir şey değişmedi. cihaz s24

image

5 Comments
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy S
Valla benim kullanım çok iyiydi dün ben sabah 5 de çektim daha bugün taktım şarja 34 dü1716539298496.jpg
0 Likes
dangır
Active Level 1
Galaxy S
bunun bi çözümü olması gerek cihaz 3 aylık
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy S
Yedekle cihazı güncelleme yaptıysan sonra sıfırla herkes bunu yazacaktır senkronize açıksa onu kapa oda şarj yiyor uygulamalari uyku moduna al ben gün boyu pil tasarruf modundaa kulaniyorum dene düzelmezse dediğim gibi sifirlarsin
siberizm
Active Level 10
Galaxy S
Bu hiç normal değil hocam. Arka planda bir uygulama açık kalmış olabilir. Bir uygulama çok fazla veri gönderip almış olabilir. Bunlar ihtimaller. Uzmanlarla görüşmenizi tavsiye ederim
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba dangır,

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır. 

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme adımlarının görselli anlatımlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes