cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bluetooth Bağlı İken Asistan Kullanımı

(Topic created on: 03-22-2023 10:35 AM)
172 Views
merdal
Active Level 1
Options
Galaxy S

Araç da bluetooth bağlı iken google asistan arama yapmak için kilit ekranını açmamı istiyor. Ama bluetooth bağlı değilken böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum. Smart lock üzerinden bağlı olduğunda kilitlemeyi kaldırdım ama bu seferde asistan spotify varsayılan müzik uygulaması olmasına rağmen yine sadece bluetooth bağlı iken uygulama ile iletişime geçmiyor. Bu konuda bir çözüm var mı acaba? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba merdal,

Konu hakkında, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Galaxy S
Bağlantı ayarlarını sıfırlayın her iki cihazda da varsayılanları tekrar secin.
0 Likes
_FVS_
Active Level 9
Galaxy S
Google > Ayarlar > Ses > Ordaki 3 Özelliğide Aç > Geri > Google Asistan > Kişisel Sonuçlar > 2 Özelliğide Aç > Geri > Kilit Ekranı > 2 Özelliğide Aç Bunları yaparsan büyük ihtimalle sorunun düzelecektir.
0 Likes
merdal
Active Level 1
Galaxy S
Dediğiniz gibi yaptım ama yine olmadı. Sadece müzik kapalı iken vs. den müzik çal dediğimde sadece müziği başlatıyor. Sıfırdan tekrar yapacağım bağlantı işlemlerini.
0 Likes
merdal
Active Level 1
Galaxy S
Teşekkürler, araca bindiğim vakit deneyip, dönüş yapacağım.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba merdal,

Konu hakkında, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes