cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixby

(Topic created on: 04-03-2023 12:20 AM)
77 Views
omergorucu
Active Level 3
Options
Galaxy S

Turkiye samsung un en cok sattığı ülkelerden bir tanesi ama kendi adina sundugu bisey yok benden daha fazla samsung cihazları seven kisi yok denecek kadar azdır ama garip sorunlar var ben samsung u android oldugu icin degil samsung olduğu icin kullanıyorum ama siz hala bixby e turkce getirmiyosunuz bu kadar zor olamaz sanırım yavaş yavaş en yakın rakibinize geçeceğim.

4 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ben de cok severim samsungu
Şokella
Active Level 3
Galaxy S
En kısa zamanda gelmesi gerek ama zaten çok iyi ingilizceye gerek yok ben derdimi anlatabiliyorum bixby ye
0 Likes
IFEEMA
Active Level 5
Galaxy S
Gelsin artık bixby Türkçe
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba omergorucu,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes