cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixby

(Topic created on: 03-26-2023 02:15 AM)
242 Views
Mistic11
Active Level 1
Options
Galaxy S

Samsung telefon aldım. Samsung Türkiye yıllardır bu kadar telefon satıyor. Neden Bixby Türkçe diliyle çalışmıyor? Daha önce Iphone kullanıyordum. Siri Türkçe komutları var. Türkçe Bixby neden yok? Çok saçma.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mistic11,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
yusufision
Active Level 8
Galaxy S
bixby her telefonda mı var türkçe olsun
Mistic11
Active Level 1
Galaxy S
Ben de olanlarda niye yok diyorum zaten.
IFEEMA
Active Level 5
Galaxy S
👏👏👍
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mistic11,

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD