cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bixby wifi rutin sorunu

(Topic created on: 04-24-2022 01:27 AM)
180 Views
S21PlusKullanıcısı
Active Level 1
Options
Galaxy S

Wifi ile ilgili bir önerim var. Telefonda tanımlı olan Wi fi ağından sinyal alınamıyorsa mobil veriyi aç şeklinde bir rutin oluşturulmalı. Örneğin ben wifi sinyali 1 diş ve altındaysa mobil veriyi aç diye rutin oluşturdum. Ayrıca bir de wi fi kapalıysa mobil veriye geç diye rutin oluşturdum. Ama bu rutinlere rağmen evdeki modemi elle kapattığımda otomatik olarak mobil veriyi açmıyor. Yani mobil veriyi açması için benim telefondan illaki wifi yi kapatmam gerekiyor.Bu da haliyle rutinlerin kullanımını kolaylaştırıcı etkisini zayıflatıyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba S21PlusKullanıcısı,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy S
Var zaten.
Wifi zayıf olunca otomatik mobil veriye geçiyor.
En üstteki seçenek.Screenshot_20220424-013001_Settings_13000_1650753205.jpg
0 Likes
Galaxy S
O ayarı ben de etkinleştirdim ama benim anlatmak istediğim o değil.Örneğin wifi açıkken mobil veri kapalı şeklinde rutin oluşturdum. Dolagısıyla wi fi ye bağlıyken mobil veri otomatik kapalı halde oluyor.Ama ben belli bir saatten sonra çocuklar internete girmesin diye modemi kapattıktan sonra oluşturduğum bu rutinlere rağmen mobile otomatik geçmiyor illa telefondan elle mobil veriyi açmam gerekiyor.
0 Likes
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy S
Mobil ücretli.
Şirket o riski göze alıp otomatik aç yapamaz.
0 Likes
Galaxy S
Dediğiniz ayar bende de bu şekilde.Screenshot_20220424-013550_Settings.jpg
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba S21PlusKullanıcısı,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes