cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixby Voice Türkçe Asistan Dili

(Topic created on: 09-24-2020 08:29 PM)
297 Views
SoloTurkxGalaxyS20
Active Level 8
Options
Galaxy S

Arkadaşlar şu dönemde Orta Doğunun lider ülkesi sıfatında bir ülkeyiz çok şükür her geçen gün ekonomik olarak savunma sanayisi olarak ilerlemeye güçlenmeye devam ediyoruz elhamdülillah sıkıntı burada değil. Yani böyle bir ülke için Samsung Electronic. Co. Hiç Bixby Voice için Türkçe desteği getiremiyor anlamış değilim kardeşim şu listeye bakin Allah aşkına Türkçe mi zor en altta Çince ve Kore dili mevcut bunlar kolay dil ama adamların mazereti Türkçe çok zor bir dil çalışıyoruz. Geç bu isi kardeşim güncelleme yanında mükemmelsiniz fakat iş asistana dönünce berbatsiniz ben mecbur değilim İngilizce kullanmaya derhal bu dil olayını çözün sanki biz size 4 4luk olsun diyoruz biz konuşalım anlasin bizi ona göre cevap versin bitsin bu kadar abi UMARIM DIKKATE ALINIR VE GEREĞİ YAPILIR. 

KATILAN KARDESLERIM VARSA BEGENINIZI VE YORUMUNUZU ALIRIM. HADI BANA EYVALLAH 

image

10 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
Türkçe zor bir dil olduğu için öğrenmesi zor diyorlar ondan geçiyor diyorlar ama bu kadar da gecikmem eliydi bence Apple bile çok kısa süre içerisinde asistanı Türkçe desteğini getirdi
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
bunya da 1 cin 2 cisi turkce zor bir dil bi makale okumustum
Diyor
Active Level 8
Galaxy S
gençler bixby voice asistan her samsung cihazda varmı veya hangi cihazda var
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
a7 a8 a9 2018 a50 a70 a51 71 ve s8 s9 s10 s20 not 8 modelerde var diyerler bilmiyorum
0 Likes
Dearpest
Active Level 7
Galaxy S
her şey paraya bakar , samsung Türkçe desteği için harcayacak paranın değmeyeceğini düşündüğü için yapmıyor arkadaşlar zorlukla filan alakası yok kendinizi kandırmayın
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Irak bile bizden önce güncelleme alıyor. Bizi umursayan var mı?
0 Likes
wdvisal
Active Level 4
Galaxy S
Türkçe zor demek saçma bir mazeret Turkiy'ye gelen bir turist bile 1 ayda çat pat Türkçe öğrenip konuşuyor . Samsung yıllardır Türkiye pazarında ve yıllardır Türkçe dil desteği sunamıyor. sözün bittiği yer.
wdvisal
Active Level 4
Galaxy S
yapmak isteyen yapar. yapmak istemeyen mazeret sunar.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
dünyanın en güzel dili bizim olduğu için
bunu bilmiyormusun kardeşim