cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bixby Hk.

(Topic created on: 02-22-2024 12:54 PM)
195 Views
LøKMaN
Active Level 5
Options
Galaxy S
Sn.Samsung yetkilileri,
Malumunuz Bixby Avrupa ülkelerinde kullanılmakta olup Türkiye de hala Türkçe dil desteği sağlanmamıştır.Yıllar geçmesine rağmen bunu aşamamış bir kurumsal firmanın yazılım mühendislerini tebrik etmek lazım.Çok büyük bir problem görünmesede sınıfta kalmıştır.Samsung gibi büyük bir şirketin bunu çözüme kavuşturması gerekir.
Faydalı olması için lütfen beğenip yorum yapmayı unutmayın.Birlikten kuvvet doğar. 
7 Comments
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Galaxy S
Samsung: tamam abi 1 bilemedin 5 dakkaya Türkçe geliyor
LøKMaN
Active Level 5
Galaxy S
Gelmedi hala 😁
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Galaxy S
Zor gelir Türkçe
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
S24 serisindeki yapay zeka özellikleri için Türkçe destek paketini temmuz ayında yayınlayacagini söylüyorlar ama bixby de buna dahil mi bilmiyorum,ayrıca temmuz dahi çok geç bence.Arapca portekizce felan saçma sapan dilleri dahi destekliyor ama en çok kullanılan dillerden olan Türkçe yok rezillik bencede,android sevmesem apple a geçeceğim ama işte onun eksileride çok.
LøKMaN
Active Level 5
Galaxy S
15 yıl apple kullandım evet sade bir arayüz var ama Android inde ondan geri kalır yanı yok lakin eksiklerini geçte olsa tamamlıyorlar
kızımmmmm
Active Level 3
Galaxy S
15üzerinde topla birlikte ilerleyen saatlerde her izleme dönerineydi ve etkili bir danışmansız bu mily nikon ilimdir
0 Likes
LøKMaN
Active Level 5
Galaxy S
Bu bayanı biri bana tercüme edebilir mi ? Denedim bulamadım (kızımmmmm)
0 Likes