cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bedava watch 6 :)

(Topic created on: 3 weeks ago)
206 Views
AliEray
Active Level 4
Options
Galaxy S
Bildiğiniz gibi samsung arada kampanyaların, indirimlerin vs haberini vermek için bildirim gönderiyor. Az önce de benzebenzer bir bildirim geldi ve aklıma bir şey geldi sadece meraktan soruyorum s24u alsak yanında saati de alsak iade etsek saati de isterler mi ya da s24'ü başkasına satsak böyle bir şey olduğu anlaşılır mı? Dediğim gibi aklıma geldi merak ettim sordum teşekkürler :))

image
Bahsi geçen bildirim ve kampanya

7 Comments
siberizm
Expert Level 3
Galaxy S
Hocam hediye olduğu için istemezler gibi. Ancak cihaz yanında olduğu için isteyedebilirled
0 Likes
AliEray
Active Level 4
Galaxy S
Eğer dediğiniz gibi hediye mantığıyla hareket ediyorlarsa bence bunun bir şekilde takibi yapılmalı en basitinden iade ederken saat de verilmeli çünkü bundan gelir sağlayacak çok kişi var
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy S
Kesinlikle hocam. Telefonla saati alıp telefon iade edilip saatte cepte kalırsa bedava Watch 6 ile satışla beraber ödenmeyen para cebe ined
0 Likes
AliEray
Active Level 4
Galaxy S
Az para değil hocam samsung'un sitesinde 12bin tl 3 tane alsan bir memur maaşını cebine atarsın :)
0 Likes
Cuma-S23Ultra
Active Level 5
Galaxy S
Iadelerde yanındaki hediyesini de istiyorlar. örn:telefon arıza yapar değişim veya para iadesi yapalım ürünleri verin derler. Saatinde tabi peşine düşerler.
0 Likes
AliEray
Active Level 4
Galaxy S
Ben de öyle düşünmüştüm yine de sormak istedim bu arada bildiğim kadarıyla apple'da cihazında bir sorun varsa direkt cihazı değiştirebiliyorsun samsung'ta da aynı servis sağlanıyor mu?
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Kampanya koşullarında her şey yazıyor yani sattığın da sıkıntı oluyor aynı seri cihaz numarası var bu cihazlarda

Yada cihazın iadesi almak istediğinde hediyesi de istiyorlar yanında