cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

BU BİR TEPKİ POSTUDUR !

(Topic created on: 11-17-2022 04:09 PM)
783 Views
SercanS20FE
Active Level 5
Options
Galaxy S
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere S ve Note serisi tamamlanmadan A serisinden bir model Android 13 güncellemesini almış bulunmakta. Samsung'un senelerdir berbat güncelleme politikasından artık son derece muzdaribiz. Siz de bana destek olmak için görüşlerinizi bu gönderinin altına yazın ve beğeni atmayı unutmayın. Ne olursa olsun biz bu cihazlara hatırı sayılır paralar veriyoruz ve hangi modelin hangi modelden önce çıktığı inanın umrumda değil. Teşekkür ederim.
36 Comments
be0335
Beginner Level 5
Galaxy S
Samsung Türkiye zaten yayınlanmış bir güncellemeyi hangi teste tabi tutarak bu kadar gecikiyor belirsiz.
Layxtie
Active Level 4
Galaxy S
Çok doğru samsungun güncelleme politikası cidden berbat S20 FE kullanıyorum bugün a53 ye gelen android 13 güncellemesini görünce cidden sinirlerim çok bozuldu.
Galaxy S
M serisi kullanıyorum ve bana hepsinden daha geç geleceğini biliyordum ama mesela yurtdışında da A serileri bitmeden Hindistan gibi ülkelerde M52'ye güncelleme gelmiş. S serisi doğal olarak en pahalı ve en güncel seri. Ama eğer yapım yılına göre çıkıyorsa S22 serisinden sonra hemen Ax3 serileri geldi. Belki buna göre yapıyorlardır.
SercanS20FE
Active Level 5
Galaxy S
Buna göre yapılıyor diye bir kanıt yok kardeşim çünkü açıklanan resmi bir yayımlama takvimi yok. Kafalarına göre dağıttıklari aşikar fakat S ve Note serisi Samsung'un amiral gemileri ve amiral gemiler almadan orta/alt segment cihazlara vermek rezilliktir.
Galaxy S
Evet dediğim gibi S serisi vs. cidden en güncel ve pahalı seri. Bu konuda dediğinize katılıyorum şahsen yüksek paralar verdiğim bir telefonun güncellemesinden önce alt seviye telefonlar alsa bende tepki gösterirdim.
Galaxy S
Ki zaten belki olabilir dedim, fazla bilgim yok ama gidişat onu gösteriyor. Yakında yeni çıktı diye A04s gibi telefonlara Android 13 gelirse hepsinden önce valla çıldırırım.
BurakEA
Active Level 7
Galaxy S
S22 den sonra asya ve avrupa da direk s21 serisine gönderildi bir çok ülke aldı ve 1 haftadan fazla oldu şirketin diğer serilerine çıkartması 1 hafta için normal süre önemli olan samsung türkiyenin yavaş çalışmasından kaynaklı bir sorun bu
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Tüm Avrupa ülkelerince onaylanıp 6 adet de Asya ülkelerinde onaylanarak yayınlanan güncellemeyi Samsung Türkiye neden onaylayıp yayınlayamıyor? Neyi test ediyorlar hala? Sabrımızı mı?
SercanS20FE
Active Level 5
Galaxy S
Sabrımız taştı kardeşim, her güncelleme döneminde aynı sorumsuzluk, artık yeter