cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

BDH Bilişim Samsung Rezaleti

(Topic created on: 09-14-2022 04:42 PM)
97 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Kardeşlerim selam,

Galaxy s21 model cihazımıVatan bilgisayar a gonderiyorum BDH Bilişim e gönderiyorlar bana sorun yok diyorlar ayrıca değişim istiyorum kriterlere uygun değil diyorlar. 

Sorun şu; Telefon daGoogle Play sistem güncellemesi 1 Temmuz 2022 olduğunda, cihazın medya sesleri kendiliğinden 100'den 70'e iniyor. Devamlı oluyor bu durum.

Ben birde telefonda konuşurken onlara dedim ki; kağıt yazıp size gönderdim ona rağmen bulamadıysaniz o sizin sorununuz. 

Bana cevaben kağıt bizi bağlamaz testte çıkmazsa sorun kabul edemeyiz değişimi falan diye konuşuyorlar.

Samsung Türkiye acil bu işe el at yoksa bu iş Tüketici Hakem Heyetinde sonlanacak.
16 Comments
Galaxy S
Buraya yazman birşeyi değiştirmez başvuru yap bir an önce
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Öyle olacak zaten cihaz bir gelsin elime
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Size bir şey danışmak isterim: yukarida belirttiğim sorun var ya hani. Telefonu güvenli moda alınca o sorun ortadan kalkıyor yani nasıl oluyor bu
CanGalaxyS23
Active Level 4
Galaxy S
1 Ağustos 2022 yaması geldi onu yapıp tekrar deneyin
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O yamayı yaptım s20 için aynı sorun onda da devam ediyor, cihaz elime geçsin onuda deneyeceğim
Burockergold
Active Level 6
Galaxy S
Bdh banada sorun çıkarmıştı. Bu sorunu yaptığına dair video tarzı şeyler varsa videoda ekranda imei no yazsın ispat açısından samsungu ara ve onlar videoyu istiyor ve servisle görüşüp cihazı servise verdirip ilgileniyorlar..
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung ara derken hangi numara, bilindik numarasını mi
Burockergold
Active Level 6
Galaxy S
Aynen 444 lu numarayı hemen dokuzu tuşla cozum yetkilisini direk baglar
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tmm sağ ol