cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arkadaşlar Yarın 25 Bin Gömecem Telefona Emin Olmak İçin Soruyorum

(Topic created on: 08-12-2022 08:50 PM)
75 Views
Cloudbest
Active Level 4
Options
Galaxy S
Androidden Biktim Elimde S20 Fe Var KamerA Dert Değil İşletim Önemli Benim İçin Apple mi Samsung Z Serisimi Ona Göre Alacam .KararıSize Birakıyorum
11 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
S 22 plus veya z 3 al
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Normalo deyil plus demistim
Cloudbest
Active Level 4
Galaxy S
Elimdeki S20 Fe Bir Aylık
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Cok deger
Cloudbest
Active Level 4
Galaxy S
Neden
Cloudbest
Active Level 4
Galaxy S
Bende Öyle Düşünüyorum Androidden Biktim. Elimdeki 1 Aylık S20 Fe Acaba 14 Pro Beklesemmi 16 Cip Varmış
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
14 pro en az 30 bin tl olucak büyük ihtimalle o gerçeğide unutmamak lazım 14 A15 ile devam edilicel deniliyor
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Yıllardır Android kullanmış gibi görünüyorsun, Apple iPhone geçeceksen eğer KISITLANMAYI, ÖZGÜRLÜĞÜ kafaya takmayacak yapıya sahip olman lazım. Mesela Windows 11 de iPhone desteği yok cihazı bilgisayara bağlayamıyorsun. Diğer kısıtlamaları da biliyorsun herhalde kafana göre şeyler yükleyip ayar çekemiyorsun. Bunları eğer göze alan biriysen geç. Ülkemiz de Google Pixel cihazlar satılsaydı şayet, iPhone ezip geçen cihazlar idi o zaman kesinlikle Google Pixel önerirdim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Çok doğru malum marka her şeyi kısıtlı kölesi oluyorsun sonra resmen,androidin gerçeği telefon senin kölen oluyor istediğin gibi şekillendir seneler öncesi denemiş birisi olarak bende android vazgeçemiyorum 💯