atakanka
Active Level 7

image

image

Bu uygulamaların sürekli arka planda çalişmasının sebebi nedir android 11 den sonra oldu 
1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Siyah
Moderator
Moderator

Merhaba atakanka,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
11 Yorum
BeyazKaşlı
Active Level 1
Gmail gibi senkronizasyon yapıyor diye biliyorum yanlış değilsem mesaj geldimi arama geldimi gibi kontrol ediyor olması lazım bildirim verebilmek için
Yanıtla
Yükleniyor...
android 10 da yoktu bu bu iki uygulama arka planda gereksiz çalişio
Yanıtla
Yükleniyor...
arkaplanda çalışan uygulama bölümünden kapat istersen şimdilik uyku modu komple durduruyor çünkü
Yanıtla
Yükleniyor...
instagramı derin uykuya watsabi da uykuya aldım çünki bildirim gelmiyor watsab gerekli ikisininde zaten arka plan izni yok
Yanıtla
Yükleniyor...
kingkong0
Active Level 6
Umarım uygulamalara gelecek güncelleme ile çözülür.
Yanıtla
Yükleniyor...
sizdede varmı ben instagramın beta programındayım ondan mı acaba
Yanıtla
Yükleniyor...
Evet bende de mevcut.
Yanıtla
Yükleniyor...
Başka ne sorun yaşadınız siz ben bununla ilgili bi konu yayınlamiştım profilimde
Yanıtla
Yükleniyor...
Daha önce de yazmıştım evet pil kullanımı çok sıkıntılı. İnanın 2 saat ekran açıklığı **bleep** ediyor ki bu çok büyük **bleep**. Hız, stabilite adına da çok bir şey değişmemiş sanırım ya da ben **bleep** edemedim.
Yanıtla
Yükleniyor...