cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama yaparken şarjım hızla azalıyor.

(Topic created on: 12-31-2023 02:25 AM)
125 Views
s21fegang
Active Level 7
Options
Galaxy S

S21 FE'yi 2023 mayıstan beri severek kullanıyorum. Ancak bu telefonda hiç anlamadığım bir olay var. 

Onlarca güncelleme aldık şimdi de memnun şekilde Oneui 6 kullanıyorum ama hiçbir zaman değişmeyen bir olay var.

Uzun kısa f-a-r-k etmeksizin telefon konuşmalarında bu telefon çok şarj yiyor ! 

Hattım Türk Telekom şebeke evde full çekmesine rağmen, durum bu. Ayrıca çoğunlukla arka planda uygulamalar kapalı wifi da bağlı olmuyor.
 Arama esnasında ciddi bir işle uğraşmıyorum ve telefonun ısındığını da f-a-r-k ediyorum. 
Bu bana hep çok mantıksız geliyor. Sizde de durum böyle mi?

Yakınlık sensörü yüzünden midir ekrandan mıdır bilemedim. 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba s21fegang,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Galaxy S
TürkTelekom kullanıyırum ama 3,5g/h+'da çünkü 4,5g'si daha yavaş geliyor,şebeke daha az çekiyor.Size yakın şstasyon var mı öğrenin,yoksa 4,5g kapatıp h+ kullanın.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba s21fegang,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes