cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama esnasında veri alınmaması

(Topic created on: 06-06-2023 01:22 PM)
Gokhan6134
Active Level 1
Options
Galaxy S

S22 Ultra kullanıyorum açıkçası bir ay kadar oldu ve telefondan hiç memnun değilim batarya bir gün çıkarmıyor telefonu Eğer açma kapama şekli değişmedi ise Sağdaki tek tuştan artık yapamıyorum illa ki ses kısma ve güç açma düğmesini basılı tutmak suretiyle kapatabiliyorum diğer bir sorun bu telefon Çift sim kartlı diyelim ki birinci SIM karttan arama yapıyorum veri ise ikincisinde bu durumda dahi yani birinci SIM karttan görüşme yaparken biri ikincisi seçili olmasına rağmen internete giremiyorum yani çok saçma bir kıyaslama olacak Belki Kızımın da çift sim kartlı Casper marka bir telefonu var birinci SIM karttan görüşme yaparken ikinci Sim kartta veri alışverişi mümkün oluyor yani Bu telefon nasıl böyle bir telefon gerçekten anlayamıyorum 31 bin lira para verdim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Emmi_S22Plus
Active Level 9
Galaxy S
ayarlar- arama çubuğuna yan tuş yaz- Basılı Tut seçeneğini Kapatma menüsü olarak ayarla. diğer bir yöntem yukarıdan aşağıya çek, ve 2.ci fotodaki gibi kapat.1686051276129_1686051276117_0.jpgScreenshot_20230606_143450_Settings.jpg

View solution in context

7 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Tek tuşu Ayarlar'a Yan tuş yazın. Oradan ayarlayabilirsin. Arama olayı esimle düzelebilir belki. Ya da wifi araması kapatıp 3g ile mobil veri bağlanmayı deneyin
Gokhan6134
Active Level 1
Galaxy S
E sim ile düzelebilecek bir şey değil ama 3G olayı Evet bununla mümkün zaten şöyle bir durum var Galaxy S serileri özellikle Çift sim Normalde Bunlar tek işlemcili değildi git işlemciliğiydi ve kullanabiliyordun bu özelliği ama dünyanın parasını veriyorsun bu telefonu tek işlemcili yapıyorlar. bir insan neden çift sim kullanır? Ev iş ayırmak, konuşma ve veriyi ayırmak gibi şeyler için. Samsung inanılmaz pazarlama stratejisi sunuyor. Bu çok yanlış.
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Haklısınız güncelleme ile düzelir mi bilmiyorum
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Malesef o sorun mu baska seymi bilmem ama o olay bendede oluyor a52s ciyaz
Gokhan6134
Active Level 1
Galaxy S
Bunu yaptım, tamam. Söylediğim gibi sadece nasıl yapılacağı değişmiş zaten esasta sorunum bu değil ama tabii açıklama yaptığınız için de teşekkür ederim nasıl yapılacağını çözmüş oldum Umarım diğer sorunlara da Samsung bir el atar şikayetvar.com'da çok fazla şikayet var batarya ile ilgili bunu dikkate almaları lazım
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
O siteye pek fazla bakmayin cok insan bos muhabet olsun gibi sikayetler var
0 Likes
Solution
Emmi_S22Plus
Active Level 9
Galaxy S
ayarlar- arama çubuğuna yan tuş yaz- Basılı Tut seçeneğini Kapatma menüsü olarak ayarla. diğer bir yöntem yukarıdan aşağıya çek, ve 2.ci fotodaki gibi kapat.1686051276129_1686051276117_0.jpgScreenshot_20230606_143450_Settings.jpg