cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 14

(Topic created on: 05-01-2023 12:46 PM)
243 Views
SnapdragonS20fe
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar s20fe snapdragon modeli s20fe exynos işlemcili cihazla aynı kefeye konuluyor.

Exynos işlemcili s20fe android 10 ile çıktı
3 büyük güncelleme alıp android 13 sürümüne yüksetildi. Snapdragon s20de ise android 11 ile çıktı. 2 büyük güncelleme alıp android 13 sürümüne yükseltildi. Ve android 14 alacak S serisi cihazlar içerinde S20fe snapdragon modeli yok.
Tek bir ses olup Samsung Türkiye'ye cihazımızın 2 büyük güncelleme aldığını, s20fe exynos işlemcili cihazın ise 3 büyük güncelleme aldığını bundan dolayı s20fe snapdragon modelini kullanan kullanıcıların mağduruyetini gidermeleri ve android 14 s20fe snapdragon modeline vermeleri için birşeyler yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum.
Eğer cihaza android 14 sürümünü vermez iseler çok büyük ayrımcılık yaptıklarını onlara bildirmemiz gerekiyor.
Şimdiden yorum yapacak arkadaşlarıma teşekkür ediyorum
2 Comments
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Android 14 için samsung tarafından yayınlanan kesin bir liste olmadığı sürece güncelleme konusunu konuşmak doğru olmaz. Samsung ta bu durumun farkındadır ve ona göre hareket edecektir.
Fawkess26
Active Level 6
Galaxy S
Snapdragonlu modeli çok büyük ihtimalle android 14 alacak , çünkü çok satılan telefonlarında biri ve stokları hala var güncellemesi bitmiş bir telefonun hala satacağını düşünmüyorum