cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 13 NFC Sorunu !!!

(Topic created on: 12-18-2022 01:07 AM)
120 Views
Smrykrks
Active Level 1
Options
Galaxy S

Güncellemeyi yapana kadar hiç bir sorun yaşamadığım NFC, güncelleme yaptıktan sonra ZIRAATBANK ve HALKBANK uygulamarinda çalışmıyor. Hard reset dahil her şeyi yaptım ama sorun düzelmiyor. Yardımcı olacak var mı ??

image

6 Comments
mulaya
Beginner Level 2
Galaxy S
Sadece akbank çalışıyor
Smrykrks
Active Level 1
Galaxy S
Işbankasi ve Akbank çalışıyor evet ama ziraat ve halkbank çalışmıyor bende
0 Likes
mulaya
Beginner Level 2
Galaxy S
Bence bankanın yazılım güncellemesi lazım ama üzenlerine alınmıyorlar bende gittim hesaplarımı kapadım
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
M52 5G Android 13 Güncelledim.World.Mobil Yapi Kredinin NFC Düzgün Çalışmıyor Yazılımsal Hatami Yoksa Uygulamanin Destegimi Yok Bilmiyorum
0 Likes
Solution
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Uygulama desteği henüz gelmemiş yeni gelecek güncelleme ile hata düzeltilir siz yinede Nfc hata raporu olarak atın hata kayıtları da ekran görüntüsünü de göndermeniz sonuç konusunda daha belirleyici olur

Hata kayıdı dışında ayrıca ziraat mobil ve Halk bank Gmail üzerinden hata belirtmeniz ve telefon model kodunu belirtmeniz en hızlı şekilde yeni bir güncelleme ile düzelmesini hizlandiracaktir iyi günler.....
Solution
ResulKarataş
Active Level 5
Galaxy S
Merhaba, Mobil bankacılık uygulamaları her sıfırlama işleminden sonra bazı buna benzer güvenlik önlemleri alır. Size tavsiyem uygulamanın ayarlarında temassız ödeme ile ilgili yetki ayarlarını aktif etmenizdir.🙂