cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 One UI 4.0

(Topic created on: 01-20-2022 01:49 PM)
559 Views
ÖzgürS20artı
Active Level 4
Options
Galaxy S

Merhaba ; Bu sabah Android 12 One UI 4.0 güncellemesi geldi ve başarıyla yükledim fakat renk paleti ayarlarken hata veriyor ve renk paletini ayarlayamıyorum. Uygulama atıyor ve kapanıyor.

Lütfen yardımcı olun. Bu sorun yeni sürümde herkeste mi oluyor yoksa bende mi sadece ? Yeni bi sürümde düzelir mi yada ?? 

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ÖzgürS20artı,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazınızı sıfırlayın
Galaxy S
Bu kadar radikal bi çözüm mü uygulamam gerekiyor anlamadım ki ? Reset atmak demek bütün herşeyin sıfırlanması demek galeriler müzikler ayarlar. Hadi resim müzik neyse de ayakları bu noktaya getirmem zaman aldı ve çoğunu unutmuşumdur pssS bilemiyorum .. 🤦🏼
Beyazlıs20
Active Level 3
Galaxy S
Yeni bir sürüm olduğundan hataların olması normal. Bir sonraki hata düzeltme güncellemesini bekle sıfırlamakla falan uğraşılmaz her şeyi eski haline getirmek 3 saati alıyor. Uğraşılmaz eskiden çok yapardım 😒
Galaxy S
Ya 3 saat olsa neyse de o eski ayarlara dönmek çoğunu unutuyorum ben zaten telefonu kendi kişiselleştirme şekline getirene kadar dene dene anca oturttum
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Bisey dicem düz s20 serisine gelmedi hala valla kendimi camdan aşağı atacam hadi gel android 12
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ÖzgürS20artı,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD