cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 11 ve one uı3

(Topic created on: 12-10-2020 11:56 AM)
277 Views
jarvis61
Active Level 3
Options
Galaxy S

Galaxy s9 telefonumuza güncelleme istiyoruz.  Zamanında telefonu alırken fazla paraları bu yüzden verdik. Eğer güncelleme gelmezse samsung müşteri kaybeder. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba jarvis61,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Evet kesinlikle katıliyorum!!
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Bende buna benzer bir gonderi acmistim.
Bu linkten gonderime gidip destek çikmak için beğenirseniz çok sevinirim😊
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/S9-Ve-Note-9-Ailesi-Android-11-ve-One-UI-3/td-p/6183846
jarvis61
Active Level 3
Galaxy S
Aslında bütün s9 ve s9+ kullanıcıları bi gönderi altında toplanabilirsek tepkimizi çok daha iyi dile getiririz
Galaxy S
Android 11 almaz artık çok geç beklemeyin
androidci
Expert Level 2
Galaxy S
Cihazınızı alırken iki Android güncellemesi alacağını biliyor olmanız gerekiyordu. Bu Samsung'un suçu değil. Kusura bakmayın ama madem bu kadar güncellemelere önem veren bir kişiyseniz almadan önce hayal kırıklığı yaşamamak için Samsung'un güncelleme politikasını araştırıp alacaktınız. Samsung almamalıydınız, Apple almalıydınız 👍
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba jarvis61,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes