cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 11 ,,, s10+plus

(Topic created on: 02-15-2021 12:02 PM)
679 Views
Evrim1980
Active Level 2
Options
Galaxy S

Android 11 geldikten sonra görüntülü arama yapamıyorum  normalde şebeke üzerinden görüntülü arama vardı Android 11 gelince  yok neden kapatıldı??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Evrim1980,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Görüntülü görüşme için öncelikle VoLTE özelliğinin, operatör tarafından aktif edilmiş olması gerekmektedir. Bazı cihazlarımızda, operatör aktif etmiş olmasına rağmen cihaz üzerinden VoLTE seçeneğinin aktif edilmesi gerekebilir. Cihazda "Ayarlar-Bağlantılar-Mobil Ağlar-VoLTE" bölümü aktif edilmelidir.

İşlemi yapamamanız durumunda size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

4 Comments
Emirerklg
Active Level 4
Galaxy S
Bende de öyle görüntülü arama var ama basınca kapanıyor
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
Bende hiç cikmiyo artik güncelleme sonrası
Evrim1980
Active Level 2
Galaxy S
bu durm çok saçma olmuş zaten
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Evrim1980,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Görüntülü görüşme için öncelikle VoLTE özelliğinin, operatör tarafından aktif edilmiş olması gerekmektedir. Bazı cihazlarımızda, operatör aktif etmiş olmasına rağmen cihaz üzerinden VoLTE seçeneğinin aktif edilmesi gerekebilir. Cihazda "Ayarlar-Bağlantılar-Mobil Ağlar-VoLTE" bölümü aktif edilmelidir.

İşlemi yapamamanız durumunda size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD