cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 Güncellemesi

(Topic created on: 12-22-2019 04:08 AM)
427 Views
Akcan
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhabalar 

Samsung cihazları gerçekten iyi fakat S8 (SM950F) serisi ve Note 8 serisi gibi yakın dönemin amiral gemisi cihazlarına Android 10 Q güncellemesini vermemesi büyük bir hezeyan. Her sene telefon mu değiştirelim? Diğer husus S8 ile tanıtılan Bixby hala Türkçe değil. Ayrıca son yayınlanan güncellemeden sonra pil ömrü aldı başını gidiyor. Öğleye kadar telefonun şarjı bitiyor. Üzme bizi samsung.  

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Akcan

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm.

Siz değerli Forum Kullanıcımızın görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Şu an için belirtmiş olduğunuz telefon modellerine Q(Android 10) güncellemesi gelmeyecek diyemeyiz. Yazılım ekibimizin testleri ve kontrolleri devam ettiği için, güncel olarak sitemizi takip etmenizi rica ederiz. 

http://www.guncelmiyiz.com/

Bixby türkçe versiyonu için çalışmalarımız devam etmektedir. Samsung Ailesi olarak mutluluğunuzun bir parçası olmak için çalışıyoruz.

Teşekkürler

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Tever
Beginner Level 2
Galaxy S
aynı fikirdeyim şarj son güncelleme sonrası çok çabuk bitiyor
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy S
amiral gemisi kullanmayin arkadşalar orta segment en iyisi hem o kadar oara vermeyr deymez m20 aldim samgung 1400 cok iyi pie guncellemsi anroid 10 guncellemisinide alıyor gerek yok
0 Likes
hadeshases
Active Level 1
Galaxy S
yunus ama amiral gemisi her konuda iyidir ben s8+ kulanıyorum her konuda süper ama android 10 vermediler resmen ihanet bu
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Akcan

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm.

Siz değerli Forum Kullanıcımızın görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Şu an için belirtmiş olduğunuz telefon modellerine Q(Android 10) güncellemesi gelmeyecek diyemeyiz. Yazılım ekibimizin testleri ve kontrolleri devam ettiği için, güncel olarak sitemizi takip etmenizi rica ederiz. 

http://www.guncelmiyiz.com/

Bixby türkçe versiyonu için çalışmalarımız devam etmektedir. Samsung Ailesi olarak mutluluğunuzun bir parçası olmak için çalışıyoruz.

Teşekkürler

MOD

0 Likes