cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Amoled Yanığı Kader midir ?

(Topic created on: 09-06-2022 03:07 PM)
325 Views
Efiosa
Active Level 6
Options
Galaxy S

Lütfen cevap yazın. Dostlar sizlere tek bir sorum var. Amoled yanığı kader midir ? 

Bu gönderiyi görenler A/S/M serisi farketmeksizin cihazının kaç aylık veya yıllık olduğunu ve ekran yanığı yaşayıp yaşamadığını yazabilir mi ?
Cihazımın 1.ayında amoled yanığı oluştu gibisinden. Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.
14 Comments
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
2 senedir kullanıyorum öyle bir sorunum olmadı aynı şekilde 3 4 yıllık a70 var o da temzi
m1117fCio
Active Level 5
Galaxy S
S9 kullanıyordum Instagramda amoled yanığı oldu ekran pembe oldu çok kötü insanın illaki o simgelere gözü kayıyor ve rahatsız ediyor ben 3 yıl kullandım aldığımdan 1 yıl sonra olmustu ekranda çok pahalı olduğu için cihazı satıp üzerine biraz daha ekledim a21s aldım (: ve mutluyum
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
Bende pembe falan olmuyor. Başka bir arkadaşta yazmıştı. Ekranda 1 dakika bile duran özellikle beyaz yazı ve simgelerin izi çıkıyor 10 15 saniye sonra geçiyor. Ekranın her yerinde iz bırakıyor amoled yanığı olsa sadece en çok kullanılan bölge de olmaz mıydı ?
m1117fCio
Active Level 5
Galaxy S
Yok herhalde olur şarj simgesi şebeke wifi simgeleri ekranda ne varsa onun izi çıkar yani örnek: facebokta geziyorsun sadece yazıların ve şarj simgesinin izi falan çıkar zaten facebook yazılar hariç beyaz temalı bir uygulama beyaz bir sayfada istersen 10 saat beklet birey olmaz eğer yazı falan yada simge yoksa
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
İşin tuhaf olan kısmı wifi saat ve diğer simgelerin izi çıkmamış. Klavyenin ana hatları çıkmış az çok belli oluyor. Klavye izleri kalıcı hatta amoled yanığı mı bilemiyorum. Yazılımım Haziran yamasında acaba yazılımla mı alakalı diye düşünmedim değil.
m1117fCio
Active Level 5
Galaxy S
Yazılımla alakalı olduğunu sanmıyorum garanti kapsamının içindeyse servis ücretsiz değişim yapar
Bayram32
Expert Level 1
Galaxy S
S9da olmuştu yaklaşık 1 seneden sonra tiktok yüzünden olmuştu çok izledigim icin . S10+da da oldu oda 1 sene sonradan falan olmuştur aynı sebepten. Tiktoktaki video ekleme kısmı var + işaretinde bisey . Onun izi çıktı
Bayram32
Expert Level 1
Galaxy S
Garantide değişim saglandi
m1117fCio
Active Level 5
Galaxy S
S9 en çok amoled yanığı olan telefon