cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ah yine mi hata ama artık yeter

(Topic created on: 11-27-2022 10:56 PM)
72 Views
CanST
Active Level 6
Options
Galaxy S

Son günlerde twlefon sürekli hata vemye başladı hadi sizin için soralayayım. (S21+)

1.
 Son 4 gündür nfs ile ödeme yapamıyorum (banka ile ilgili sorun yok kart ile yapabiliyorum)
2.
 Tleefona bağlı iken bluetooth kulaklıktan ses vermiyor (pc ye bağlıyken veriyor yani kulaklıkta sorun yok)
3. Sabahları için ayarladığım bixby rutinleri ya çalışmıyor ya da kafasına göre çalışıyor.

Geçen yılın amiral gemisi olan bir telefon da bu kadar çok sorun yaşamak canımı sıkıyor, haliyle bu durum Samsung a olan güvenimi sarsıyor 4 sene önce çıkan ıphone 11 hale sorunsuz çalışırken geçen seneki S serisi telefonda sorun yaşamak istemiyorum.
Tabiki bu sorunun cihazdan (yani sadece bir cihazdan) kaynaklanıyor olma ihtimali de var ancak bunun önüne geçilmeli bence.
Çünkü srtık çok sinirlenmeye başladım
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
samsung eski kalitesini vermiyor artık
125114465
Active Level 5
Galaxy S
Samsung telefonlarda yoran uygulama kullanırsan telefonun kafayı yemesi normal amiral gemisi kullanmadım bilmiyorum ama en azından diğer sınıf telefonlar için durum böyle yani bir pubg hoparlörde bile sıkıntı çıkmasına neden olabiliyor
CanST
Active Level 6
Galaxy S
Telefonu yormayı geçtim gücünü kullanacak uygulama bile kullanmıyorum günlük klasik işler için kullanıyorum sadece takvim notlar hatırlatıcı kamera filan yani ama yinede kafayı yedi resmen sanırım apple gibi oturmuş bir ekositem varken samsung gibi ne yapacağı belirsiz dengesiz ve güvensiz istikrarsız bir ekosistem kullanmak bir hataydı
125114465
Active Level 5
Galaxy S
Öyleyse haklısın
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba CanST,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD