cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Aero whatsapp

(Topic created on: 02-23-2024 11:27 AM)
212 Views
Woozi
Active Level 7
Options
Galaxy S
Giriş yapmak için resmi whatsapp kurun diyor ben aero kulanmak istiyorum bunu açmanın yolu yokmu
0 Likes
19 Comments
Galaxy S
Yolu var mı yok mu bilmiyorum ama çok sıkıntılı bir uygulama ne olduğu belirsiz ve telefonunuzdaki neredeyse tüm izinleri veriyorsunuz ciddi bi güvenlik açığı
0 Likes
Woozi
Active Level 7
Galaxy S
5 yıldır aero uygulamaları kullanıyorum sıkıntı olmadı
0 Likes
Galaxy S
Ne gibi bir sıkıntı görmeyi bekliyorsunuz hocam biraz fotoğrafını çaldım arada mesajlarına da bakıyoruz idare et mi diyecekler😅
0 Likes
Woozi
Active Level 7
Galaxy S
Ne mesajlaştığım kimsem var nede fotoğrafım manzara fotosu wp de öyle işi düşen yazar takmıyorum
oöuzhan2500
Active Level 6
Galaxy S
Boş Hocam fotoğraf çalıyormuş bilmem ne oluyormuş onu nenemde yapıyor herhangi bir apk indirdiğin zamanda aynı sey olabilir
0 Likes
Galaxy S
Boş değil herhangi bi apk yı rahatlıkla kurabiliyorsan senin için bunun bir önemi yoktur zaten aeroya özel bir durum demedim benim için önemli ve apk kullanmıyorum
0 Likes
oöuzhan2500
Active Level 6
Galaxy S
Bende diyorum ki android kullanıyorsan senin telefonuna girmek istiyen her türlü girer sen bir ios yazılımı değil android yazılımı kullanıyorsun
0 Likes
Galaxy S
Bilinçli kullanıcıysanız cihaz sürekli başkalarının elinde değilse her linke tıklayıp her uygulamayı yüklemiyorsanuz sandığınız kadar kolay değil hocam işin içindeyim biliyorum
0 Likes
oöuzhan2500
Active Level 6
Galaxy S
Hahaha 😂 😂 işin içindeymiş ne biliyorsunda için içindesin anlatsana bi one ui nin android alt yapısını kullanmasınımı biliyorsunuz bilgi mükemmel 😂 😂
0 Likes