cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Adaptif ekran parlaklığı ?

(Topic created on: 12-06-2023 11:24 PM)
144 Views
Coffyz
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba ben.sürekli adaptif parlaklikta kullaniyorum fakat bazen ayni ortamda acip kapadiğim zaman ayni veriyi ve parlakliği vermiyor düzgün çalışmıyor olabilir mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Coffyz,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

6 Comments
ELBERR
Active Level 7
Galaxy S
Sıkıntı yoktur büyük ihtimalle
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
Sensör o anki ortam parlaklıgına göre ayarlıyor bir problem yok
Coffyz
Active Level 5
Galaxy S
Ortam aynı ışık aynı
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
Öyle bile olsa on Kamera sürekli sana doğru baktığı için ufacık bir ışık farkı yada gölge bile olsa sonuç değişir sensör on kamerada
Galaxy S
Maalesef önceleri ışık sensörü ayfıydı,şimdikilerde ise kamera içine koyuldu ve neredeyse kimsede düzgün çalışmıyor.10 yıllık Note 4 cihazımda hâla en ufak ışık değişiminde ışığı ayarlerken,M12'de çogu zaman algılamadıgı için elle müdahale etmek zorunda kalıyorum.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Coffyz,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​