cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Acil soru

(Topic created on: 11-09-2022 01:52 PM)
411 Views
kapatildi12
Active Level 9
Options
Galaxy S

Arkadaşlar selam,

Benim spotify hesabima bir başkası erişmiş ben şifre değiştirdim ve bağlı olan hesapların erişimini kaldırdım şimdilik kimse yok fakat soru şu nasıl erişim sağladılar hesabima bilenler yazabilir mi çok acil!!

Teşekkürler...
26 Comments
Galaxy S
Spotify Cihaz ID ile otomatik login olabiliyor. Daha önce başka bir cihazda giriş yaptıysanız, muhtemelen o cihaz giriş yapmıştır. Aynı zaman da pair cihaz özelliği de var. Davet ettiğiniz bir arkadaşınız vs olabilir. Kötü niyetli değildir. Yaptıklarınızı gözden geçirin
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
-Spotify cihaz ID ile giriş nasıl yapılıyor? Kısaca söyleyebilir misiniz.

-Daha önce bir cihazla giriş yapmadım tek cihazla giriş yaptım ama shazam gibi uygulamalara baglamıştım hesabımı?

-Pair cihaz özelliği nedir? Kısaca anlatırsanız iyi olur.

-kimseye davetim olmadı.

Rica etsem cevaplarsanız iyi olur, teşekkürler yorumunuz için
Galaxy S
Buradan Spotify bağlı cihazları kontrol edebilirsiniz. Pair cihaz Spotify planlarında Duo,Aile veya öğrenci planlarında geçerlidir. Birden fazla cihaza izin verir, siz davet edersiniz ya da bir cihaz kodu kullanarak aboneliği paylaşır. Shazam, Google Maps, Waze, Android Auto otomatik bağlantıları da otomatikman cihaz ekler ama bu programların aynı kullanıcı kodu ile başka cihazlarda açılmış olması gerekir ki çok mümkün değil. Cihaz ID ile bağlanma; Spotify herhangi bir cihazda kullanıcı adınız ile giriş yaptığınız da o cihazı kendi sistemine izinli cihaz olarak kaydederek tekrar şifre veya login talep etmez.. taa ki siz cihazlar kısmından çıkarıncaya kadar Screenshot_20221109_140532_1000005229_1667991933.jpg
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Ben cihazların erişimini kaldirdiktan sonra başka cihazlar bir daha giriş yapamaz değil mi? Şifre degit8m felan
Galaxy S
Giremez
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Tamam çok teşekkürler kafanızı şaşırdım helal edin
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Öğrenci planından normal plana geçersem başka cihazların bağlanması ortadan kalkar mı?
Galaxy S
Plan değiştirmenize gerek yok, şifrenizi kimseye vermediyseniz, başka cihazların bağlanmış olmasının da bir önemi ve riski yok. Spotify i arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Tek riski çalma listelerinizi herkes görür. Buda önemli değil. Endişe etmeyin. Paylaşabilirsiniz, ama asla hesabınız başkası tarafından yönetilmez, çalınmaz. Paylaşmak iyidir. Spotify in özelliği bu
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Bunun açık olması da dediğiniz şeyle ilgili mi? Pair cihaz olayiScreenshot_20221109_140255_One UI Home.jpg