cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s cepte kendi kendine açılıyor

(Topic created on: 08-26-2022 05:09 AM)
205 Views
onur87
Active Level 3
Options
Galaxy S

Kullanmakta olduğum Samsung A52s model telefon cebimde sürekli kendi kendine açılıyor dokunmatik hassasiyetini kapadım yanlışlıkla dokunma korumasını kapadım yine aynı aynı durum çevremde A32 ve M51 kullanan arkadaşlar dada var sanırım kronik bir arıza Samsung yetkililerden bu sorun için bir an önce çözüm talep ediyoruz

9 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Evet kendi kendine ekran açılıyor arada sırada telebim bunun düzeltilmesi .
Solution
Galaxy S
Merhaba

Ayarlar>Gelişmiş özellikler>Hareketler ve işaretler>"Ekranı açmak için çift dokunun" özelliğini pasifleştirin.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
onur87
Active Level 3
Galaxy S
Peki ama ben bu özelliği kullanmak istiyorum bu bence bir çözüm değil
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
Hahahah
onur87
Active Level 3
Galaxy S
Cok yanlis düşünüyorsunuz cif dokunma özelliği sadece parmak algilayan bir durum cepte kumas pantolonuda algilicaksa ne anladim o isten ayrica deneme amacli kendim aliyorum telefonu ekrani baldirima vuruyorum ole acilmiyor ama cepte ne oluyorsa açılıyor
0 Likes
onur87
Active Level 3
Galaxy S
Samsung bunu çözer diye düşünuyorum karamsar olamaya gerek yok sikca talep oluşturulursa çözüm üretirler
0 Likes
AHMET_
Active Level 7
Galaxy S
Aynısını bende yaşıyordum cebimde terlediğinde çok fazla oluyor pek sıkıntı yaratmıyo ama ses kaydı falan açıyordu kapattıktan sonra düzeliyor bence buna bir çözüm bulmak öyle kolay değil
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu sorun bendede var cebimdeyken kamera açılıyor ses kaydı açılıyor el feneri açılıyor telefonu cebimden her çıkarışımda galeriye girip yüzlerce resim silmek durumunda kalıyorum. Bazen arama geldiğinde ben elimi cebime atana kadar arama sonlanıyor karşı tarafa mesaj gidiyor. Bunlar yüzden telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba onur87,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes